Nowe Bulwary Wiślane – tu bije serce stolicy! Festiwal Kuchni i Kultury Włoskiej w najbliższy weekend!

2017-06-23 13:58

Nowo otwarte Bulwary Wiślane bardzo szybko zyskują miano serca stolicy. I słusznie! To miejsce stało się obowiązkowym punktem weekendowych (i nie tylko) wędrówek warszawiaków. Przez całe wakacje będą odbywać się tam przeróżne wydarzenia z pogranicza kultury, sztuki i nauki, a to wszystko pod szyldem dobrej kuchni z różnych zakątków świata i świetnej zabawy. Przygotowane atrakcje zadowolą zarówno dorosłych jak i dzieci.

Nowe Bulwary Wiślane – tu bije serce stolicy! Festiwal Kuchni i Kultury Włoskiej w najbliższy weekend!
Autor: materiały prasowe Nowe Bulwary Wiślane – tu bije serce stolicy! Festiwal Kuchni i Kultury Włoskiej w najbliższy weekend!

W najbliższą sobotę i niedzielę, 24-25 czerwca, zapraszamy na Bulwary Wiślane na Festiwal Kuchni i Kultury Włoskiej. Będzie live cooking, warsztaty kulinarne dla dzieci, malowanie olbrzymiej pizzy, znani i lubiani będą czytać „Pinokia”, a nadwiślańskie wieczory uatrakcyjni italian dancing.

Na dzieci i dorosłych czeka też dużo innych atrakcji – poranek muzyczny dla dzieci z kwartetem smyczkowym z Opery Narodowej, gry i zabawy podwórkowe z lat 90-tych (kto tęskni za gumą do skakania?!), trickboard i slackline dla tych, co lubią balansować na krawędzi, animacje dla dzieci prowadzone przez animatorów z Parku Rozrywki Julinek, spotkania z robotyką, warsztaty fotografii kulinarnej dla dzieci i wiele, wiele innych.

Naprawdę jest w czym wybierać! Szczegółowy program dostępny jest na profilu fejsbukowym: www.fb.com/tubijesercestolicy

Nowe Bulwary Wiślane znajdują się na wysokości Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum nad Wisłą.

Zobacz program:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE