Naklejki w Biedronce to już przeszłość. Miliony nagród ukrytych pod zdrapkami

2023-03-14 15:14

Właśnie wystartowała nowa akcja Biedronki. Już można brać udział w Biedronkoloterii, w której przewidziano aż 10 milionów nagród. Jakie są zasady Biedronkoloterii i co można wygrać?

biedronkoloteria
Autor: Shutterstock Ruszyła Biedronkoloteria. Zamiast naklejek są zdrapki.

Spis treści

 1. Ruszyła Biedronkoloteria
 2. Na czym polega Biedronkoloteria?
 3. Jak otrzymać zdrapkę w Biedronkoloterii?
 4. Jak odebrać nagrodę w Biedronkoloterii?

Ruszyła Biedronkoloteria

Znana sieć handlowa zaprasza do udziału w zabawie, w której klienci za zakupy otrzymują zdrapki skrywające prawie 130 rodzajów nagród. Są to produkty znanych marek dostępne w Biedronkach. W sumie do wygrania jest 10 milionów nagród o łącznej wartości prawie 40 milionów złotych. Wśród nich znajduje się 100 nagród o wartości 60 tys. złotych każda.

Pod zdrapkami klienci znajdą także doładowania Wirtualnego Portfela, które będzie można wykorzystać, płacąc za zakupy w Biedronkach. W puli znalazło się ponad 200 tys. doładowań o wartościach 5, 10, 50, 100, 500 i 1000 zł.

Zdrapki będą rozdawane do 8 kwietnia, a po odbiór nagród i doładowań środków do Wirtualnego Portfela będzie można zgłaszać się do 22 kwietnia. W czasie trwania Biedronkoloterii przewidziano wiele promocji i obniżono ceny rożnych produktów.

Na czym polega Biedronkoloteria?

Aby otrzymać zdrapkę należy przekroczyć odpowiednią kwotę za zakupy:

 • od 149 zł – 2 zdrapki
 • od 199 zł – 3 zdrapki
 • od 299 zł – 5 zdrapek
 • od 399 zł – 7 zdrapek
 • od 499 zł – 9 zdrapek
 • od min. 39 zł wydane na produkty z kategorii: kosmetyki, słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki, konserwy i słoiki – dodatkowa zdrapka
 • od min. 99 zł na produkty z kategorii: artykuły dla dzieci (poza produktami żywienia początkowego), kawa, świeże ryby, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne – dodatkowa zdrapka

Jak otrzymać zdrapkę w Biedronkoloterii?

Biedronkowe zdrapki otrzymają klienci po autoryzacji przez zeskanowanie karty Moja Biedronka lub aplikacji w kasach regularnych. W kasach samoobsługowych informacja o liczbie zdrapek jest zapisywana na karcie Moja Biedronka lub w aplikacji mobilnej. Zdrapki można odebrać w kasach regularnych.

Jak odebrać nagrodę w Biedronkoloterii?

Nagrody produktowe można odbierać we wszystkich rodzajach kas. Wygrane doładowania do Wirtualnego Portfela są dostępne tylko w kasach regularnych. Odbiór środków zapisanych w Wirtualnym Portfelu jest możliwy w kasach samoobsługowych w czasie zakupów. Główne nagrody finansowe wypłacane są przelewem na konta bankowe zwycięzców.

Jak robić zakupy i co kupować?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE