Najdroższe pączki w Polsce. Kuba Wojewódzki przebił Magdę Gessler

2023-02-13 15:00

Nie tylko Magda Gessler sprzedaje pączki w wyjątkowo wysokich cenach. Tegorocznym rekordzistą jest Kuba Wojewódzki. W jego gdyńskiej restauracji pączki sprzedawane są po 49 zł za sztukę.

pączki Wojewódzkiego
Autor: Instagram Kuba Wojewódzki

Król TVN zaprasza na pączki do swojej restauracji Niewinni Czarodziej TrzyZero mieszczącej się w Gdyni. Na Instagramie opublikował zdjęcie głównego bohatera tłustego czwartku wraz z opisem:

„Z okazji Tłustego Czwartku przedstawiam Wam propozycję nie do odrzucenia. Pączki podobne do mnie – Słodkie i nadziane (Krem pistacjowy, polewa z różowej czekolady, puder malinowy, złoto jadalne, specjalne złote pudełko) Edycja limitowana 49 zł za sztukę”

Wśród ponad dwustu komentarzy pod zdjęciem pączka Kuby Wojewódzkiego na jego instagramowym profilu pojawiło się sporo negatywnych opinii. Wiele osób było zszokowanych i oburzonych wygórowaną ceną pączka z jadalnym złotem. Nie brakowało też słów zachwytu, a kilku komentujących stanęło w obronie Wojewódzkiego.

Pączki Kuby Wojewódzkiego to najdroższy w tym roku smakołyk na tłusty czwartek. Mimo że słodkości zostały przygotowane ze składników wysokiej jakości, dla wielu osób ich cena jest jednak za wysoka.

Jak smażyć pączki? To proste z Beszamel.pl