Monika Olejnik wbija szpilę Agnieszce Jastrzębskiej. Wszystko przez bezę. Zobacz przepis

2019-09-10 8:15

Monika Olejnik niby od niechcenia, ale jednak wbiła szpilę Agnieszki Jastrzębskiej. Jednak dziennikarka nie pozostała jej dłużna. Zobacz, o co poszło?

Monika Olejnik wbija szpilę Agnieszce Jastrzębskiej, jej riposta bezcenna. O co poszło? Zobacz
Autor: Instagram Moniki Olejnik|Shutterstock Monika Olejnik niby dla żartu wytknęła Agnieszce Jastrzębskiej miłość do ciastek

Monika Olejnik, gwiazda TVN, prowadzi aktywne życie na Instagramie. Dużo publikuje i często komentuje. Ostatnio opublikowała zdjęcie z Agnieszką Jastrzębską, specjalistką od show-biznesu, na którym uśmiechnięte panie prezentują talerz z deserem. Monika Olejnik, zdjęcie podpisała: „Namawiam Agnieszkę na bieganie, a Ona myśli tylko o ciastkach :)”. Na co dowcipna dziennikarka szybko odpowiedziała: „Nie o ciastkach, tylko o bezach”. 

Zobacz przepis na tort bezowy: Tort Pawłowa

Uwaga Moniki Olejnik na temat uwielbienia Agnieszki Jastrzębskiej dla ciastek była raczej uszczypliwa. Szczególnie w obliczu komentarzy kreacji Agnieszki Jastrzębskiej, w jakiej wystąpiła w ostatni weekend na balu charytatywnym TVN. Nie da się ukryć, że Agnieszka Jastrzębska ma trochę nadprogramowych kilogramów, ale nosi je z uśmiechem. 

Zobacz: Janachowska niczym ksiądz i dekolt Rozenek. Bal Fundacji TVN [ZDJĘCIA]

Internauci od razu to podchwycili. Jedni komentowali: „Widać”, „Nic dodać, nic ująć”. Inni stanęli po stronie Agnieszki Jastrzębskiej: „To się nazywa dystans”, „Sam bym zjadł”, „Pani Agnieszko, ciasta są super” oraz jak trafnie zauważono „Też bym wybrała tort bezowy”.

Polecamy także: Kulisy balu TVN. Młynarska nieźle zabalowała, a Kazadi zaliczyła wpadkę

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE