Magdalena Lamparska marzy o własnej cukierni i rzeźbi w cukrze?

2019-09-13 8:46

Magdalena Lamparska, gwiazda serialu „Niania w wielkim mieście”, jest aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje zdjęcia ze swoje życia prywatnego. Dzisiaj opublikowała zdjęcie obłędnego sernika udekorowanego owocami jagodowymi. Takie dekoracji nie powstydziłby się zawodowy cukiernik. Czy to znaczy, że serialowa Dana marzy o własnej cukierni? Ba! Nie tylko.  Pod zdjęciem napisała, że „rzeźbi w cukrze”. Zobaczcie sami.

Magdalena Lamparska marzy o własnej cukierni i rzeźbi w cukrze?
Autor: Shutterstock Magdalena Lamparska naprawdę nieźle sobie radzi w cukiernictwie

Bajeczny sernik Magdaleny Lamparskiej od razu zyskał uznanie internautów. Pod postem pojawiły się komentarze: „co za słodkości piękne to wygląda!” oraz „Coś pięknego! Nieeebo ”

Zobacz: Sernik dla początkujących - łatwy i smaczny

Aktorka swoje fantastyczne zdjęcie opatrzyła interesującym wyznaniem:

„Pytacie mnie ciągle o przepisy. A ja myślę, że kiedyś otworze jakieś słodkie miejsce na ziemi to Was tam wszystkich zaproszę Może napiszemy z @fundacjagerlsy film, w którym główna bohaterka to rzeźbiarka w cukrze? Zrobimy film, a później wielkie otwarcie cukierni? Dobra, rozmarzyłam się Słodkiego dnia dla Was!”

Internauci poparli marzenia aktorki: „Marzenia do spełnienia” pisali, a także deklarowali: „Będę pierwszą klientką”

Czyżby Magdalena Lamparska marzyła o zmianie kariery? Aż trudno nam uwierzyć, że ma zamiar zostać cukierniczą rzeźbiarką. Ale sernik wygląda zjawiskowo. I mamy pewne podejrzenia, że znana aktorka, jak każda młoda mężatka po prostu dogadza swojemu niedawno poślubionemu mężowi.

Wypróbuj także: Sernik na kruchym spodzie

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE