"Hell's Kittchen" powraca! Siódmą edycję poprowadzi Mateusz Gessler

2022-07-05 8:07

Kulinarny show "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" wraca po kilkuletniej nieobecności na antenę Polsatu. W poniedziałek (4 lipca) ogłoszono, że Mateusz Gessler poprowadzi siódmą edycję tego legendarnego programu.

Mateusz Gessler jako prowadzący program Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia
Autor: Krzysztof Opaliński. materiał prasowy Telewizji Polsat Mateusz Gessler – nowy prowadzący program "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"

Mateusz Gessler wciąż zaskakuje

Mateusz Gessler bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych w Polsce szefów kuchni i celebrytów. Jest uważany za geniusza smaku. Ma bogaty warsztat kulinarny, który szlifował w Paryżu, Londynie, Krakowie i Warszawie. Nie tak dawno ogłosił otwarcie nowej restauracji w Szklarskiej Porębie (prowadzi trzy restauracje w Warszawie). W tej chwili najświeższym newsem jest jego udział jako prowadzącego w legendarnym już programie "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia".

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" i 100 tysięcy zł do wygrania

Siódma edycja "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" rozpocznie się na jesieni 2022 roku. Program wraca na antenę po kilkuletniej nieobecności. Jak stwierdza Nina Terentiew, członek Zarządu, dyrektor programowy Telewizji Polsat:

"Bardzo cieszę się, że Mateusz Gessler dał się namówić, choć nie było to łatwe, na poprowadzenie mojego ulubionego programu >>Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia<<. Dotychczas myślałam, że tylko Wojciech Modest Amaro może być szefem piekielnej kuchni. Myliłam się. Mateusz też ma w sobie coś z diabła, ale w jego oczach zawsze tli się sympatia do uczestników. Ja już widziałam pierwszy odcinek i Mateusz jest w nim po prostu świetny. Ma też wspaniały kontakt ze swoimi gośćmi specjalnymi, wśród których znaleźli się m. in. Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i inni wspaniali goście".

Na zwycięzcę programu czeka 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. Oczekiwaniom mistrza kuchni nie będzie łatwo jednak sprostać. Z pewnością kuchenne zmagania  uczestników programu przyciągną przed ekrany telewizorów wielu widzów.

Przetwory w lipcu - co na zimę przygotować w lipcu [ściąga]