HARDE LIVE z Ewą Zwierzchowską [9 kwietnia, czwartek, 17:00, Instagram: @hardewydawnictwo]

2020-04-09 11:46
HARDE LIVE z Ewą Zwierzchowską [9 kwietnia, czwartek, 17:00, Instagram: @hardewydawnictwo]
Autor: mat. pras. Harde Wydawnictwo

HARDE LIVE zaprasza na Wielkanoc w wersji light, czyli spotkanie z Ewą Zwierzchowską, które odbędzie się 9 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 na Instagramie: @hardewydawnictwo

Podczas spotkania Ewa Zwierzchowska, autorka książki „Dieta najedzonych dziewczyn” opowie, jakie potrawy podać na wielkanocny stół, by zadowolić podniebienia wszystkich zgromadzonych oraz jak przygotować tradycyjne, świąteczne dania w wersji dietetycznej, ale równie smacznej.

Ewa Zwierzchowska jest zwolenniczką intuicyjnej diety, która co prawda wiąże się z pewnymi ograniczeniami, ale nie oznacza ani głodówki, ani nieustannych wyrzeczeń, skutkujących złym samopoczuciem oraz poczuciem winy, jeśli złamie się restrykcyjne wytyczne. Ty samym proponuje wielkanocne menu, które choć lekkie i zdrowe będzie nie tylko pięknie prezentować się na talerzu, ale i smakować.

Podczas HARDE LIVE Ewa Zwierzchowska odniesie się do swojej książki „Dieta najedzonych dziewczyn”. Składa się ona z dwóch części. Pierwsza ma formę poradnika traktującego o nowym podejściu do odchudzania. Autorka tłumaczy tu, jak planować proces odchudzania, zmieniać nawyki żywieniowe, komponować lekkostrawne i zdrowe posiłki, a także po jakie zastępniki sięgnąć, aby zachować smak potraw i jednocześnie obniżyć ich kaloryczność. Omawia również metody wspomagania procesu odchudzania, choćby odpowiednie suplementy i aktywność fizyczną. Druga część książki zawiera receptury na potrawy, które doskonale smakują, a jednocześnie hamują uczucie głodu, będące efektem wieloletnich eksperymentów autorki. Większość przepisów jest prosta, z krótką listą składników, dostępnych w polskich sklepach.

HARDE LIVE to cykl spotkań z autorami odbywający się co tydzień na instagramowym profilu HARDE. Relacje prowadzone są w formie LIVE i każdy czytelnik ma szansę na zadanie pytań autorowi bez konieczności wychodzenia z domu. Kolejne spotkania zapowiadamy na www.facebook.com/hardewydawnictwo

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/298398271128962/