Festiwal Przekąsek zawita nad Wisłę. Już dziś rezerwujcie swój czas i brzuch!

2019-07-29 7:23

Już w kolejny weekend – 3-4 sierpnia – w ramach Wielkiej Uczty Warszawskiej odbędzie się po raz pierwszy w Polsce Festiwal Przekąsek. To niebywała okazja aby posmakować dań degustacyjnych od przeszło 20 najlepszych gastronomów, tylko za 5 złotych! Będzie gwarnie i wesoło! Weźcie znajomych i dobry humor – my zadbamy o smaczne jedzenie!

Festiwal Przekąsek zawita nad Wisłę.  Już dziś rezerwujcie swój czas i brzuch!
Autor: mat. pras. Wielka Uczta Imprezy kulinarne w ramach Wielkiej Uczty Warszawskiej cieszą się ogromną popularnością

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów. Koncept wystartował w połowie czerwca i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Warszawiaków.

Na wygłodzonych smaków i rządnych atrakcji co weekend czeka 20 stołecznych gastronomów, streetfoodowych wystawców, producentów produktów spożywczych. Są stoiska z daniami mięsnymi, wegetariańskimi, wegańskimi, bez laktozy, słodyczami. 

Już za tydzień podczas Festiwalu Przekąsek niebywała okazja aby próbować, kosztować i degustować. Poznaj nowe smaki i wróć do tych które już bardzo dobrze znasz. Do współpracy zaprosiliśmy kucharzy serwujących kuchnię meksykańską, indyjską, koreańską, nepalską, wietnamską, chińską, amerykańską jak również polską. Empanadas, burek, krewetki w tempurze, pierożki gyoza, pierogi z manioku czy hacao z krewetkami, czebureki, przecieraki, amerykańska kanapka Sloppy Joe, Bai Tan Gao, racuchy, lody z tobiko? Wielka Uczta zaspokoi najbardziej egzotyczne kulinarne potrzeby! Wszystkich głodnych gości serdecznie zapraszamy – jesteśmy w każdy weekend między Mostem Poniatowskiego a Mostem Średnicowym w sobotę i niedzielę. – zachęca Karolina Rutkowska, organizator.

Wielka Uczta nad Wisłą to raj nie tylko dla podniebienia, Wielka Uczta to także bar z alkoholem oraz scena z aktywnościami towarzyszącymi. Poza częścią gastronomiczną Odwiedzający goście otrzymują sporą dawkę wiedzy i atrakcji. Wszystkie aktywności m.in. warsztaty, prelekcje, zabawy i zajęcia sportowe odbywające się w ramach imprezy są bezpłatne!

Więcej:

wielkauczta.pl

fb.com/WielkaUczta

Dołącz do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/2400766666635814/?__mref=mb

Kiedy i Gdzie?

3 – 4 sierpnia 2019

⏰ Sobota: 12.00 – 2.00

⏰ Niedziela: 12:00 – 22:00

Bulwar gen. Grzymały- Siedleckiego

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/FRLEmVysJz5UqGN76

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE