Bądź fit na wiosnę z Super Expressem

2019-03-22 10:49

Wiosna zmusza nas do osobistego remanentu. Pora pozbyć się nadprogramowego sadełka, zadbać o kondycję. Wszystko po to, by lepiej poczuć się we własnym ciele. Najłatwiej być fit ze ściągawką specjalnie przygotowaną przez Super Express. Plakat z 15 trikami na zrzucenie kilogramów do kupienia razem z Super Expressem już w poniedziałek, 25 marca w cenie 3,99 zł.

Schudnij w 7 dni na wiosnę z Super Expressem
Autor: Archiwum Super Express wspomaga walkę z otyłością - już w poniedziałek 25 marca plakat z 15 trikami jak wspomóc odchudzanie

Schudnąć nie jest łatwo. To wiemy wszyscy. Najważniejsza jest chęć i motywacja. Jeśli chcecie schudną i jesteście do tego zmotywowani, to Super Express wam pomoże. Dla swoich czytelników Super Expres przygotował praktyczny plakat z 15 trikami jak schudnąć oraz poradami dietetyków. Plakat można zawiesić w widocznym miejscu i kierować się jego wskazówkami. 

Bądź fit na wiosnę!

Na plakacie znajdziecie 15 trików, które wam podpowiedzą, jak ominąć mielizny odchudzania. Wiadomo, że zgrabna sylwetka to nie tylko dieta, ale także styl życia.

Taki plakat powinien znaleźć się w każdym domu!

Plakat będzie sprzedawany z Super Expressem w poniedziałek, 25 marca w cenie 3,99 zł.

Będzie także dostępny na stronie www.sklep.grupazpr.pl oraz pod numerem telefonu: 22 590 55 55

Zobacz także:

Beszamel poleca książkę „Zawsze syci na diecie”. Sprawdź, dlaczego trzeba ją mieć?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE