Agnieszka Sienkiewicz na rozgrzewkę je zupy: pomidorową i chrzanową

2019-09-30 8:29

Agnieszka Sienkiewicz, aktorka odtwarzająca rolę Dorotki w telewizyjnym serialu „Przyjaciółki”, ma duże grono wielbicieli z którymi często dzieli się na Instagramie prywatnymi wpisami. Ostatni weekend spędziła w Szczyrku, gdzie po rodzinnym spacerze rozgrzewała się zupami i herbatami. 

Agnieszka Sienkiewicz na rozgrzewkę je zupy: pomidorową i chrzanową
Autor: AKPA|Instagram Agnieszki Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie stołu zastawionego naczyniami i podpisała je: „Sezon na zupy i gorące herbaty uważam za otwarty”. Internauci od razu podchwycili temat. Komentowali go, pozostawiając ponad 2 tysiące polubień.

Co było na zdjęciu? Udało nam się rozpoznać czarną herbatę z cytryną - klasykę napojów rozgrzewających w chłodne dni. Obok herbaty znalazły się miski. Jedna napełniona pomidorową z makaronem oraz druga z zupą chrzanową z grzankami. 

Zobacz: Przepis na perfekcyjną zupę pomidorową na domowym rosole

Wypróbuj również: Przepis na zupę chrzanową - rozgrzewającą bombę witaminową

Beszamel.pl poleca „Królestwo zup” obszerny zbiór rosołów, wywarów i zup na każdą okazję, książka do kupienia w sieci Empik oraz naszym sklepie

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE