Naleśniki! TOP 12 przepisów na naleśniki + PRZEPIS na ciasto

2021-05-29 11:28

Naleśniki królują na każdym stole. Polacy dzielą się na tych, co naleśniki już usmażyli, właśnie smażą lub smażyć będą. Naleśnik nas jednoczy, jak żadna inna potrawa. Naleśniki jemy przez całe życie. Uwielbiamy je w dzieciństwie, darzymy sentymentem na starość. Bez naleśników nie byłoby przebojów kuchni polskiej, ani naszej kuchni codziennej. Zobacz 12 najlepszych przepisów, jak zwykłe naleśniki zamienić w sycące danie obiadowe!

Co na obiad? Naleśniki! TOP 12 przepisów na dania z naleśników
Autor: Shutterstock.com 12 najpopularniejszych przepisów na naleśniki wybranych przez użytkowników Beszamel.pl

Naleśniki są najłatwiejszą potrawą do przygotowania. Nie potrzeba piekarnika, wymyślnych mikserów, wypasionej kuchni. Wystarczy naczynie i rózga do wymieszania oraz patelnia do smażenia. 

Jak zrobić NALEŚNIKI idealne?

Naleśniki są też wdzięcznym obiektem eksperymentów kulinarnych. Smakują z każdym dodatkiem. Naleśniki jemy z czymś. W naleśniki coś zawijamy. Naleśniki panierujemy i zapiekamy, odsmażamy i podgrzewamy.

Tylko w ciągu ostatniego roku użytkownicy serwisu kulinarnego Beszamel.pl odwiedzili przepis jak smażyć naleśniki aż 1 milion razy! Naleśniki rządzą!

W galerii poniżej zebraliśmy te przepisy, które cieszyły się największą popularnością i dorzuciliśmy przepis na idealne ciasto naleśnikowe.