Dekoracje stołu na Boże Narodzenie: jak ozdobić stół na święta? [INSPIRACJE+WIDEO]

2017-11-21 8:48

Jak udekorować stół na Wigilię i Boże Narodzenie? Czy wybrać klasyczną czerwień czy też zdecydować się na złoto lub srebro? Co jest modne, a co ponadczasowe?

Stół na Boże Narodzenie - inspiracje7
Autor: materiały prasowe House Doctor Srebro, odcienie szarości i bieli to modna kolorystyka tegorocznych dekoracji świątecznych

Biel choinki  nie została skontrastowana - wybrano ozdoby w delikatnych odcieniach szarości, srebra i złota.

Westwing proponuje klasyczne zestawienie czerwieni, bieli i złota - w wielu wariantach połączeń, co ciekawie urozmaica świąteczne nakrycie stołu i czyni je mniej formalnym.

Rosenthal proponuje delikatne i nowoczesne w formie i zdobieniu naczynia dekorowane matowym złotem i skontrastowane z ciemnoszarym obrusem.

Na klasykę postawiła też Zara Home - biel i czerwień, szkło barwione i biała porcelana tworzą tu duet o wyraźnym świątecznym charakterze.

Ikea proponuje w tym roku  dekoracje w odcieniach modnej bieli i szarości - dopełnia je lśniące bezbarwne szkło - to prawdziwie skandynawska zimowa kolorystyka.

Lexington ochładza głęboką czerwień obrusa bielą i szarością zastawy stołowej  - proponowana przez firmę aranżacja jest nieformalna i pozostawia sporo miejsca na osobistą fantazję.

Nordal proponuje zestawienie bieli zastawy oraz ciemnej szarości szkła. Faktura szkła sprawia, że rozszczepia ono światło i błyszczy na stole jak klejnoty.

Hubsch postawił na sprawdzony duet przezroczystego szkła i bieli serwisu - chłodny lodowy look.

House Doctor proponuje biel skomponowaną z barwami ziemi - dekorację uzupełnia transparentne szkło i naturalne szyszki. Prosto i blisko natury.

Zobacz także, jak wykonać pachnący lampion z pomarańczy, ozdobę świątecznego stołu:

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE