Najlepszy prezent pod Choinkę: książka Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie”

Najlepszy prezent pod Choinkę: książka Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie”

Autor Zdjęcia: Instagram

mat. pras. Harde Wydawnictwo

Najlepszy prezent pod Choinkę? Oczywiście książka z przepisami. A jak książka, to oczywiście „Sprytne gotowanie” Szymona Czerwińskiego z interaktywnymi stronami. Idealny prezent dla tych co zaczynają przygodę z gotowaniem. Szymon Czerwiński, uczestnik MasterChefa, sprytnie poprowadzi czytelników przez zawiłości kulinarnych zmagań. 

Sprytne gotowanie, Szymon Czerwiński, wydawnictwo Harde, Warszawa 2019

 

 

 

Szymon Czerwiński niedawno opublikował zbiór swoich sprytnych przepisów. Książka wydana przez wydawnictwo Harde zawiera interaktywne strony, dzięki którym Szymon może nieomal na żywo zagościć w twoim domu. Wystarczy dedykowana aplikacja w telefonie i książka staje się zbiorem filmików, które krok po kroku przeprowadzą cię przez zawiłości przepisu. 

W książce Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie” każdy znajdzie coś dla siebie - są tu dania, które pamiętamy z rodzinnego domu, lecz także nowe, modne przepisy z całego świata. Gotowanie ułatwiają sprytne rady Szymon, dzięki którym poznacie sprawdzone kuchenne triki.

Książkę Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie” możesz kupić w dobrych księgarniach, w salonach EMPIK oraz w naszym sklepie

Zobacz także ofertę książki w pakietach specjalnych: sklep.szymonczerwinski.pl/

Ocena: 5