Wolność Wyboru – odkryj unikalne moduły sklepowe i zrób swój miks!

Wolność Wyboru – odkryj unikalne moduły sklepowe i zrób swój miks!

Autor Zdjęcia: mat. pras. Wawel

Wolność Wyboru to nowa koncepcja marki Wawel 

W szerokim, słodkim portfolio marki Wawel, każdy miłośnik słodkości znajdzie coś dla siebie. Teraz marka Wawel, lider sprzedaży słodyczy na wagę, prezentuje Wolność Wyboru – czyli unikalne moduły sklepowe, dzięki którym wygodnie i łatwo można skomponować swoją ulubioną mieszankę słodyczy luzem. To idealny pomysł na każdą okazję – i dla każdego! Sprawdź już dziś i podaruj sobie oraz swoim bliskim pyszny miks ulubionych słodyczy.

Wolny wybór to sama przyjemność

Koniec z nudą! Od dziś zakupy słodyczy mogą być kreatywne i niczym nieograniczone. Dzięki Wolności Wyboru Wawel – czyli autorskim modułom sklepowym – komponowanie swojej ulubionej mieszanki cukierków na wagę sprawi Tobie i Twoim bliskim wiele zabawy i przyjemności. Nie wierzysz? Odkryj moduły Wolność Wyboru Wawel w sklepach, po brzegi pełne różnych rodzajów słodyczy marki Wawel, dostępne w nowoczesnych regałach oznaczonych logo Wawel. Co najważniejsze, wszystkie słodycze są w tej samej cenie po około 3 zł za 100 g.

Znajdziesz tam również specjalnie zaprojektowane, papierowe torebki z możliwością personalizacji – wpisz na nich dedykację lub podkreśl okazję, na którą przygotowałeś swoją mieszankę. Teraz już tylko wybierasz słodycze – jakie chcesz i ile chcesz – i ważysz je przy kasie! Przekonaj się sam, ile w tym zabawy!

Cała magia to Wolność Wyboru

Nie czekaj, odkrywaj! Moduły Wolność Wyboru dostępne są już w ponad 4000 sklepów w całej Polsce. Wszystkie słodkości od Wawelu objęte są pionierskim projektem „Dobre Składniki” – dzięki tej innowacji w ich składzie nie znajdziemy sztucznych aromatów, barwników i substancji konserwujących.

Wolność Wyboru Wawel

Wolność Wyboru WawelMalaga Wawel – kultowa czekoladka o charakterystycznej formie i kształcie. Zaskakuje delikatnie kremowym śmietankowym nadzieniem pełnym kawałków słodkich rodzynek, zatopionych w doskonałej deserowej czekoladzie. Nie zawiera dodatku substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów. Dostępna na wagę w modułach Wolność Wyboru w sklepach.

Cena: ok. 3 zł/100 g

M!chałki z Wawelu Klasyczne - to przepyszne połączenie wykwintnej czekoladowej słodyczy, wnętrza pełnego chrupiących orzeszków arachidowych (aż 26%) i nuty pachnącego kakao. Do tego zero barwników, sztucznych aromatów i substancji konserwujących - tylko Dobre Składniki. Możesz zakupić je na wagę w modułach Wolność Wyboru w sklepach i skomponować swój własny mix idealny na każdą okazję.

Cena: ok. 3 zł/100 g

Nut Break Wawel – wyjątkowa czekoladka o niebanalnym połączeniu smakowym. Jej wnętrze wypełnione jest mocno orzechowym nadzieniem z solonymi orzeszkami, a całość oblana pyszną ciemną czekoladą. Gratka dla fanów masła orzechowego! Dostępne na wagę w modułach Wolność Wyboru w sklepach.

Cena: ok. 3 zł/100 g

Pastylka miętowa Wawel – to słodka i orzeźwiająca propozycja dla miłośników pysznych czekoladowo-miętowych połączeń. Zachwyca wyśmienitym miętowym nadzieniem zamkniętym w oryginalnej, okrągłej, czekoladowej pastylce. Dostępna w modułach sklepowych Wolność Wyboru, idealna do skomponowania ulubionego mixu słodyczy.

Cena: ok. 3 zł/100 g

Fresh & Fruity Wawel – to soczyście owocowe galaretki z delikatnym półpłynnym nadzieniem z sokami owocowymi. Nie zawierają substancji konserwujących, barwników oraz sztucznych aromatów. Dostępne w wersji standardowej i kwaśnej. Teraz masz możliwość skomponowania swojej ulubionej mieszkanki słodkości - kupisz je na wagę w modułach Wolność Wyboru w sklepach.

Cena: ok. 3 zł/100 g

 

Ocena: 5