StarMix nowość od Haribo dla dużych i małych dzieci - wybierz swój smak radości!

StarMix nowość od Haribo dla dużych i małych dzieci - wybierz swój smak radości!

Autor Zdjęcia: mat. pras. Haribo

Są słodycze z którymi rośliśmy, dojrzewaliśmy, a nawet zdążyliśmy się rozmnożyć. Nie wiem, jak Wy, ale nam zdarza się podjadać żelki naszych pociech. W ofercie HARIBO właśnie pojawiła się nowość – HARIBO Starmix. Jest to unikalna kompozycja 6 rodzajów żelek w jednej paczce, co zapewnia różnorodność smaków i kształtów. Wszystko, co lubicie teraz w jednej paczce. 

W każdym opakowaniu Starmix znajdziemy ulubione warianty dzieci i dorosłych – kultowe Złote Misie HARIBO, żelki Happy Cola o orzeźwiającym smaku coli oraz smaczne wisienki. Są też owocowe żelki w oryginalnych kształtach: podłużne dżdżownice, dwuwarstwowe żabki oraz żelki-smoczki.
HARIBO Starmix to radość smakowania i dzielenia się z bliskimi!

Dla każdego coś dobrego

HARIBO Starmix to idealne połączenie najbardziej lubianych rodzajów żelek w taki sposób, że jedna paczka zaspokaja różne gusta! Każdy znajdzie coś dla siebie w wyjątkowej kompozycji 6 różnorodnych smaków i kształtów żelek.
Nie możesz się zdecydować, czy wolisz Złote Misie czy dwuwarstwowe żelki z pianką? Postaw na Starmix i ciesz się możliwością wyboru spośród wielu wariantów.
Produkty HARIBO to idealny sposób na wprowadzenie odrobiny radości i przyjemności na co dzień. Bo HARIBO to smak radości dla dzieci i dorosłych!

HARIBO Starmix 175 g – sugerowana cena detaliczna około 5 zł.

 

 

 

 

 

 

STRIPES – duuuużo smaku!

Smak w formacie XL? Z MAOAM STRIPES to możliwe! To rozpuszczalne gumy z dodatkiem soku, który zapewnia delikatny, a jednocześnie wyjątkowo pyszny smak. Do wyboru aż 7 wariantów o smaku truskawki, maliny, wiśni, jabłka, cytryny, pomarańczy oraz coli w jednym opakowaniu. MAOAM STRIPES to gwarancja odlotowych doznań smakowych!

MAOAM STRIPES 150 g – sugerowana cena detaliczna 5,49 zł 

 

 

 

 

 

 

KRACHER – eksplozja smaku! 

MAOAM KRACHER to gumy rozpuszczalne zapewniające unikalne doznania smakowe. Lekko musujące wnętrze ukryte jest w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER gwarantuje wyjątkowo intensywny smak. Do wyboru w wielu smakach: cytrynowym, malinowym, pomarańczowym, jabłkowym lub coli.

 

MAOAM KRACHER 70 g – sugerowana cena detaliczna 3,49 zł

MAOAM KRACHER 200 g – sugerowana cena detaliczna 5,49 zł

 

 

 

 

 

 

HAPPY FRUTTIS – kolorowa zabawa dla łasuchów w każdym wieku!

MAOAM Happy Fruttis to mix owocowych inspiracji. Znajdziemy wśród nich gumy rozpuszczalne w 6 smakach: truskawki, maliny, wiśni, pomarańczy, cytryny, a także orzeźwiającej coli.

MAOAM Happy Fruttis to połączenie wyjątkowych smaków i pysznej zabawy! Pojedyncze porcje ułatwiają dzielenie się i gwarantują ekstremalnie smaczne przeżycia. Takiej paczce nie sposób się oprzeć!

 

MAOAM HAPPY FRUTTIS 175 g – sugerowana cena detaliczna 5,49 zł

 

 

 

 

 

 

Ocena: 5