Pysznie dla rodziny i przyjaciół - książka, z którą każdy wyda udane przyjęcie! [RECENZJA]

Pysznie dla rodziny i przyjaciół - książka, z którą każdy wyda udane przyjęcie! [RECENZJA]

Autor Zdjęcia: Wydawnictwo Muza

„Pysznie dla rodziny i przyjaciół” pomoże zorganizować rodzinny obiad lub uroczystą kolację i odnieść wielki kulinarny sukces

„Pysznie dla rodziny i przyjaciół” to pierwsza w Polsce książka, która zawiera gotowe propozycje zestawów dań na domowe przyjęcia – obiady oraz kolacje – przygotowane z myślą o co najmniej 6 osobach. Jeśli lubisz gotować i jeść, ale brak Ci wprawy w przyjmowaniu gości, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Chcesz wydać uroczystą kolację dla całej rodziny albo obiad dla grona przyjaciół? Choć masz moc przepisów, to jedne są dla dwóch, inne dla 4 osób a u ciebie będzie siedmioro gości... Jak korzystając z wybranych receptur przygotować dla nich posiłek, na dodatek składający się z trzech dań? Wizja spędzenia dwóch dni w kuchni i strach przed tym, że zabraknie jedzenia potrafią spędzić sen z powiek.

Zamiast się martwić, lepiej sięgnąć po książkę „Pysznie dla rodziny i przyjaciół”. Znajdują się propozycje menu na trzydaniowe obiady i kolacje, zarówno te odświętne, jak i mniej wykwintne -  ponad sto przepisów w wersji dla co najmniej sześciu osób. To dwadzieścia osiem gotowych zestawów dań składających się z przystawki, dania głównego i deseru. Dania są dobrane tak, by świetnie do siebie pasowały i co najważniejsze, by łatwo było je przygotować dla większej liczby osób.

Joanna Drzazga, autorka przepisów przekonuje, że warto powrócić do domowych przyjęć w gronie rodziny i przyjaciół. Z wielu powodów: bo w domu wszyscy czują się swobodniej, jest to zawsze znacznie tańsze, bo samemu dba się o jakość produktów i zdrowie. Również łatwiej jest zorganizować czas dzieciom. W końcu jest to prawdziwe dzielenie się i obdarowywanie innych, bo udany obiad daje gotującym wielką satysfakcję i przyjemność… I najważniejsze: bo to nie jest wcale trudne, a z tą książką łatwo sobie poradzić z przyjęciem nawet dla kilkunastu osób.

Autorką zdjęć ilustrujących  przepisy jest Gosia Wieruszewska. Smakowite zdjęcia zachęcają z każdej strony książki do wypróbowania przepisów. „Pysznie dla rodziny i przyjaciół” to nie tylko książka kucharska - znajdziecie w niej mnóstwo porad ułatwiających pracę w kuchni i usprawniających kuchenną logistykę. Piękna szata graficzna książki także wabi oczy.

Ocena: 0