DESKA SERÓW: nowa oferta sieci LIDL Polska

DESKA SERÓW: nowa oferta sieci LIDL Polska

Autor Zdjęcia: materiały prasowe Lidl

Nowa oferta naturalnych serów w sieci Lidl Polska

Pikantne, łagodne, szwajcarskie, holenderskie, włoskie, świeże, dojrzewające, pleśniowe, twarde, z mleka krowiego, koziego, owczego - już niebawem w stałej ofercie Lidl Polska pojawią się nowe sery z różnych zakątków Europy prezentowane w koszach wiklinowych. Dotychczas dostępne testowo wyłącznie w części sklepów – już od poniedziałku, 5 października pojawią się we wszystkich Lidlach w całej Polsce.

Nowa oferta sieci pozwoli na skomponowanie niepowtarzalnej deski serów. W asortymencie pojawią się bowiem produkty pochodzące z różnych krajów, wyprodukowane z różnych rodzajów mleka, nierzadko z ciekawymi dodatkami. Wśród nowości będzie m.in. rolada kozia, Wensleydale z pomarańczą i czekoladą, Fourme d’Ambert, Comte i rolada owcza. Produkty zostały dobrane tak, by zaprezentować możliwie najbogatszą ofertę rodzajów i smaków, w przystępnych małych gramaturach i atrakcyjnych, lidlowych cenach.

Klienci z pewnością nie przeoczą ekspozycji, bo sery będą ułożone w lodówkach, w wiklinowych koszach. Koncept ten pierwotnie przetestowany został w części sklepów Lidl jesienią zeszłego roku. Pomyślny odbiór oferty przez klientów zaowocował jej rozszerzeniem na wszystkie sklepy.

Nowa oferta pojawi się we wszystkich sklepach Lidl Polska już na stałe od poniedziałku, 5 października.

Ocena: 5