Weź udział w badaniu: stosowanie suplementów diety podczas pandemii COVID-19

Weź udział w badaniu: stosowanie suplementów diety podczas pandemii COVID-19

Autor Zdjęcia: Shutterstock

Pandemia COVID-19 zmieniła nasze życie. Nigdy nic już nie będzie takie samo. Czy jednak bardziej dbamy o siebie? Czy pamiętamy o suplementacji niezbędnych składników diety?  A jeśli tak, to jakie suplementy stosujemy? Na to i inne pytania próbują odpowiedzieć pracownicy naukowi z Katedry Żywienia Człowieka Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie. 

Pandemie COVID-19 wywróciła nasze życie do góry nogami. Nasze życie od teraz będziemy dzielić na przed i po pandemii. Wszystko się zmieniło, również nasze zwyczaje żywieniowe i drobne przyzwyczajenia. Podobno bardziej dbamy o siebie, ale czy na pewno? 

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu, którego celem jest ocena wpływu pandemii COVID-19 na stosowanie suplementów diety wśród dorosłych Polaków. Pomóżmy badaczom z SGGW, dzięki którym więcej dowiemy się o nas samych. 

Badanie jest prowadzone przez pracowników Zakładu Oceny Żywienia Katedry Żywienia Człowieka, Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie i posłuży jedynie do celów naukowych.

Wypełnienie kwestionariusza zajmie około 5 minut.

Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy - dane osobowe oraz numery IP nie będą zbierane.

Aby odpowiedzieć na pytania kliknij tutaj >>> SUPLEMENTY-ankieta-badawcza

 

 

Ocena: 5