Zwolnij i poczuj równowagę! Nowa woda alkaliczna DayUp już na rynku

2019-07-01 14:33

Współczesny świat stawia przed nami wiele wyzwań. W dobie zaawansowanych technologii, nieustannego pośpiechu, wszechobecnego Internetu oraz ciągłego dążenia do sukcesu – zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej – trudno nam znaleźć chwilę tylko dla siebie. Okazuje się jednak, że wystarczy wprowadzić kilka prostych zmian w swoim sposobie myślenia oraz codziennych wyborach, by wreszcie poczuć pełną harmonię z samym sobą i światem. Jak to zrobić?

Zwolnij i poczuj równowagę! Nowa woda DayUp Naturally Alkaline Water już na rynku
Autor: Shutterstock

Spis treści

  1. Znajdź swoją wewnętrzną równowagę
  2. Wygospodaruj czas tylko dla siebie
  3. Równowaga płynie z wnętrza

Znajdź swoją wewnętrzną równowagę

We współczesnym świecie łatwo o zachwianie delikatnej równowagi naszego organizmu. Tym samym do pogorszenia samopoczucia czy huśtawki nastrojów. 

By odzyskać utraconą harmonię przede wszystkim zastanów się co sprawia Ci prawdziwą przyjemność. Może jest to uprawianie sportu, który pomaga pozbyć się negatywnych emocji i odstresować się? Może są to spotkania z przyjaciółmi, które pozwalają rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy i odegnać myśli, które nieustannie zaprzątają Twoją głowę?  A może coś jeszcze innego…?

Wygospodaruj czas tylko dla siebie

Jeżeli już wiesz, co sprawia Ci radość, czas na krok drugi – wygospodarowanie czasu tylko dla siebie. Nawet jeśli wydaje Ci się to niemożliwe, nie zrażaj się! Wystarczy tylko kilka minut przerwy w ciągu dnia lub niewielka zmiana codziennych nawyków, by w łatwy sposób odzyskać naturalną harmonię. W myśl idei: małe zmiany – wielki efekt!

Zastanów się co możesz zrobić dla siebie i po prostu zrób to! Lubisz jeździć na rowerze? Śmiało wskocz na siodełko. Kochasz czytać? Nadrabiaj literackie zaległości w drodze do pracy. I najważniejsze… czasem bądź po prostu offline. Nie ma nic przyjemniejszego niż poczucie, że nikt i nic nie zakłóci Twojego wewnętrznego spokoju.

Równowaga płynie z wnętrza

Prawdziwą harmonię pomoże Ci również odzyskać zrównoważony sposób odżywiania. Zrezygnuj z produktów wysoko przetworzonych, fast foodów, przekąsek z dodatkiem soli lub cukru oraz kolorowych napojów. Zamiast tego wybieraj pełnoziarniste pieczywo, warzywa, owoce, kasze, płatki zbożowe, chudy nabiał i oczywiście wodę!

Woda, która zapewni wewnętrzną równowagę to DayUp Naturally Alkaline Water. Mieszanka naturalnej wody mineralnej oraz źródlanej o odczynie zasadowym ph 8,0 (u źródła). W przeciwieństwie do innych „krystalicznie czystych i zdrowych wód” prócz udowodnionej czystości posiada ona wyjątkowe właściwości, które pomagają poczuć prawdziwą harmonię ciała i ducha. Unikatowe, zasadowe pH może wpłynąć pozytywnie nie tylko na równowagę kwasowo-zasadową organizmu, ale również może wspomóc skuteczne nawodnienie. Jest to jedyna dostępna na Polskim rynku woda, w której nie znajdziemy śladu azotynów i azotanów pochodzących z nawozów rolniczych, a wszystkie elementy opakowania w 100% nadają się do recyklingu. Butelkowana woda alkaliczna od DayUp to kwintesencja zrównoważonego stylu życia. W zgodzie z Tobą, światem i naturą.

Już dziś zadbaj o swoją delikatną równowagę ciała i ducha. Zwolnij, daj sobie chwilę odpocząć! Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie. Jednym zdaniem - poczuj równowagę - #FeelTheBalance!

DayUp Natrurally Alkaline Water dostępna jest na stronie www.dayupstore.pl i sieci Lild Polska.

Sugerowana cena detaliczna za butelkę: 2,50 zł.