Takiej promocji w Biedronce jeszcze nie było! Możesz z niej skorzystać dwa razy dziennie

2023-02-07 12:12

Z shakeomatu, czyli funkcji w aplikacji Biedronki, od poniedziałku można korzystać dwa razy w ciągu dnia. Wystarczy potrząsnąć smartfonem, aby na ekranie ukazała się oferta dnia.

shakeomat w Biedronce
Autor: Shutterstock

Od połowy zeszłego roku dostępna jest nowa aplikacja Moja Biedronka. Wśród rożnych funkcji znajdziemy shakeomat. Po uruchomieniu aplikacji należy kliknąć banner, następnie potrząsnąć telefonem, a na ekranie ukaże się promocja. Użytkownicy mogą codziennie skorzystać z nowej oferty, a od tego tygodnia shakeomat działa dwa razy w ciągu dnia. Shakeomat odsłania nie tylko promocje na produkty, ale i udostępnia vouchery na różne kwoty.

Shakomat zyskuje coraz więcej fanów. Już teraz 9 na 10 użytkowników korzystających codziennie z funkcji, mogło zaoszczędzić ponad 1,7 mld zł.

Możliwość skorzystania z shakeomatów dwa razy dziennie to krok w misji Biedronki, aby codziennie pomagać w oszczędzaniu.

Według danych Biedronki liczba zarejestrowanych użytkowników, którzy posiadają kartę Moja Biedronka, wynosi już ponad 15 mln. Jest to największy program lojalnościowy w Polsce.

Jak robić zakupy i co kupować?