Nowe czekolady Lindt Excellence - Raspberry Intense i Roasted Sesame

2016-10-13 17:53

Czekolady marki Lindt, cenione przez smakoszy, szczycą się aż 160-letnią tradycją. Do sklepów trafiają dwa nowe smaki: gorzka czekolada z malinami oraz z prażonym sezamem.

Nowe czekolady Lindt Excellence - Raspberry Intense i Roasted Sesame
Autor: materiały prasowe Lindt Czekolada gorzka z malinami bądź z prażonym sezamem - nowości w ofercie Lindt

Spis treści

  1. Lindt Excellence Raspberry Intense – czekolada gorzka z malinami
  2. Lindt Excellence Roasted Sesame – czekolada gorzka z prażonym sezamem

Lindt Excellence Raspberry Intense – czekolada gorzka z malinami

Czekolada z malinami Rapsberry Intense pozwala dłużej cieszyć się owocowym smakiem lata. Kawałki suszonych malin perfekcyjnie łączą się ze smakiem gorzkiej czekolady. To propozycja dla fanów wyrafinowanej słodyczy, która przypomni słoneczne dni nawet podczas największych jesiennych chłodów.

Lindt Excellence Roasted Sesame – czekolada gorzka z prażonym sezamem

Gorzka czekolada z prażonym sezamem ma moc poprawiania humoru – zwłaszcza w chłodne jesienne i zimowe dni. Warto podkreślić, że Lindt Excellence Roasted Sesame to pierwsza na rynku gorzka czekolada z chrupiącym sezamem. Za kompozycję smakową odpowiadają szwajcarscy mistrzowie Maitres Chocolatiers. Czekolada z sezamem jest nie tylko pyszna i rozgrzewająca, lecz także pełna cennych składników odżywczych, takich jak np. witaminy A i E, magnez, potas, wapń czy żelazo.

źródło: mat. prasowe Lindt

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE