Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej: podziel się nowymi mini wafelkami

2018-02-19 12:27

Marka Grześki rozbudowuje ofertę Grześków Tyci. Idealne do dzielenia się, chrupania i przegryzania mini wafelki Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej są już dostępne w sprzedaży.

Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej: podziel się nowymi mini wafelkami
Autor: materiały prasowe Colian TYCI, ALE DZIELNY! BO ŁATWO SIĘ PODZIELISZ

Zapewnianie słodkich momentów i chwil beztroskiej przyjemności niezależnie od wieku to specjalność marki Grześki. Teraz zadbała także o to, by można było je dzielić razem z innymi. Marka wprowadza na rynek kolejną wyjątkową propozycję, rozszerzając tym samym ofertę wafelków w formacie tyci. Do Grześków Tyci w czekoladzie deserowej dołączają Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej. Doskonałe na jeden kęs, Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej są dzielne, bo łatwo się nimi podzielić.

Nowe Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej to mini wafelki z kremem kakaowym oblane delikatną czekoladą mleczną. Sprawdzą się jako słodka przekąska do chrupania, do samodzielnego przegryzania, jak i do dzielenia się z rodziną lub znajomymi. W opakowaniu znajduje się aż 105 tyci wafelków, idealnie skomponowanych pod względem słodkości i kruchości. Te tyci wafelki zapewnią maxi chwile radości niezależnie od wieku.

Produkt: Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej

Gramatura: 140 g

Cena: 4,99 zł/ szt.

Marka: Grześki

Producent: Colian Sp. z o.o.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE