Zimowy Targ Świąteczny w hotelu Bellotto - kup lub zamów prezenty na Mikołajki i Boże Narodzenie

2016-12-01 14:09

Hotel Bellotto zaprasza na Zimowy Targ Świąteczny 2 i 3 grudnia. W dwa weekendowe dni już od 10.00 do 20.00 warszawiacy oraz turyści będą mogli poczuć klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Zimowy Targ Świąteczny w hotelu Bellotto - kup lub zamów prezenty na Mikołajki i Boże Narodzenie
Autor: materiały prasowe Hotel Bellotto W Hotelu Bellotto odbędzie się Zimowy Targ Świąteczny - będzie można między innymi spróbować świątecznych potraw i zamówić je na święta

Tylko na targu będzie można kupić oryginalne ozdoby i prezenty mikołajkowe, m.in.: wyroby z drewna, słomy i siana, nietypowe bombki, świąteczne maskotki, malowane skrzyneczki, ceramikę, rękodzieło, ręcznie malowane kubki, torby, ozdoby świąteczne, biżuterię z filcu, wyroby z wełny i jedwabiu, zabawki drewniane, poduszki i wiele innych.

Jadalne prezenty i zamówienia świąteczne na Targu Świątecznym w Hotelu Bellotto

Miodowa Cafe na swoim stoisku przygotowuje świąteczne wypieki do degustacji i sprzedaży. Na zmarzniętych gości czeka stoisko Focaccia Ristorante, gdzie będzie można rozgrzać się przy ciepłym napoju i daniach z grilla i z patelni.

Ponadto dla wszystkich odwiedzających targ wspaniała niespodzianka: przy zakupie dowolnego produktu na targach, za okazaniem paragonu – rozgrzewający napój gratis.

Zapraszamy. Dziedziniec Hotelu Bellotto, ul. Senatorska 13/15 w Warszawie. Na targ zapraszają Hotel Bellotto, Focaccia Ristorante i Miodowa Cafe.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE