Warsztaty kulinarne z Magdą Gessler. "To będzie niezapomniana i niezwykle pyszna podróż"

2023-02-24 18:23

W nowopowstałej Szkole Gotowania Body Chief pod Poznaniem odbywać się będą warsztaty kulinarne. Pierwszy cykl poprowadzi Magda Gessler. Autorskie szkolenie słynnej restauratorki ma stać się istną ucztą smakową dla zmysłów.

Warsztaty kulinarne z Magda Gessler
Autor: materiały prasowe Gotowanie pod okiem Magdy Gessler to marzenie wielu miłośników dobrych smaków i kulinarnych doznań.

Body Chief lat udowadnia, że odpowiednio zbilansowane posiłki mogą być nie tylko zdrowe, ale również wyróżniać się wachlarzem przyjemnych doznań smakowych. Cel działalności firmy to nie tylko dostarczanie jedzenia w pudełkach, ale przede wszystkim przekazywanie pasji do zdrowego stylu życia i edukacja konsumentów w tym zakresie.

Szkoła gotowania Body Chief

Wraz z otwarciem nowej siedziby pod Poznaniem, BC prezentuje autorską Szkołę Gotowania, w której mają odbywać się warsztaty kulinarne prowadzone przez doświadczonych kucharzy i uznanych blogerów kulinarnych. Podczas warsztatów uczestnicy spróbują nowych połączeń smakowych, nauczą się odpowiednio dobierać produkty oraz będą tworzyć jadalne dzieła sztuki, które później z powodzeniem będą mogli odwzorować na swoich talerzach w domu.

Warsztaty z Magdą Gessler

Gotowanie pod okiem Magdy Gessler to marzenie wielu miłośników dobrych smaków i kulinarnych doznań, dlatego Body Chief je spełnia. Znana i ceniona restauratorka już od lat związana jest z marką, a wspólne warsztaty są ich nowym obszarem współpracy. Pierwsze z nich odbyły się dla zwycięzców konkursu BC oraz dla przyjaciół marki. Pojawili się na nich m.in. Mateusz Gamrot, Kasia Dziurska, Emilian Gankowski, czy Sławka Szymiczek.

Kolejne będą dostępne dla szerszego grona osób, a zapisy na nie odbywać się będą na stronie marki. Uczestnicy warsztatów z królową polskiej kuchni mogą liczyć na wspólne przygotowywanie dania jej autorskiego przepisu, wsparcie na każdym etapie gotowania (w tym indywidualne porady) oraz wspólną degustację.

„Moje autorskie warsztaty dla Body Chief są istną ucztą smakową dla zmysłów. Przygotowane przez uczestników dania kusić będą zarówno smakiem, aromatem, jak i samą prezentacją. To będzie niezapomniana i niezwykle pyszna podróż, z której wyniosą niezbędną wiedzę merytoryczną, a także zdobędą nowe umiejętności i poczucie satysfakcji z wykonanych przez siebie potraw. Wspólnie z Body Chief gwarantujemy świetną zabawę” - zapewnia Magda Gessler.

Zobacz też:

Przepisy Magdy Gessler z programów telewizyjnych cieszą się niezwykłą popularnością. Nawet jeśli restauratorka nie zdradza w programie pełnych receptur, wprawne oko wyłapie kluczowe tajemne składniki.  

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!