Warszawski Festiwal Piwa 13-15 października na stadionie Legii

2016-10-12 13:09

Prawdziwa gratka zarówno dla miłośników piwa, jak i cydru! Od 13 do 15 października organizowany jest Warszawski Festiwal Piwa. Ta jedna z największych w Europie imprez tego typu odbędzie się na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej.

Warszawski Festiwal Piwa 13-15 października na stadionie Legii
Autor: materiały prasowe Warszawski Festiwal Piwa to znakomita okazja do spróbowania piw rzemieślniczych i cydrów

Warszawski Festiwal Piwa to znakomita okazja do tego, by skosztować piw rzemieślniczych, a także cydrów. Ponad 250 nalewaków i około 500 piw z ponad 80 browarów z całego świata – te liczby mówią same za siebie. Oczywiście będzie można kupić też piwo w butelkach.

Oprócz degustacji znakomitych piw rzemieślniczych czekają ciekawe wykłady, warsztaty, a przede wszystkim piwne konkursy. Będzie można poznać liczne sekrety warzenia piwa, które ma wielowiekową tradycję.

Więcej informacji czeka na stronie festiwalu i na Facebooku. Bilet wstępu na Warszawski Festiwal Piwa to koszt zaledwie 10 zł.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE