"Warszawa od kuchni" - Beszamel.pl objął patronatem konkurs na najlepszą warszawską restaurację

2017-02-13 8:33

“Warszawa od kuchni” to akcja Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, której celem jest m.in. przedstawienie gastronomii, jako produktu turystycznego miasta, zarekomendowanie najlepszych warszawskich restauracji, promowanie regionalnych potraw warszawskich. W roku 2017 Beszamel.pl objął patronatem tegoroczną edycję konkursu.

Warszawa od kuchni
Autor: materiały prasowe WIP Warszawa od kuchni

W 2017 r. WIP organizuje VI edycję akcji rekomendującej warszawską gastronomię „Warszawa od kuchni”. Tegoroczna akcja przebiega pod hasłem „Wrócę tu!”.  Powodzenie akcji w latach ubiegłych potwierdza potrzebę prowadzenia rankingów w branży gastronomicznej. Sprzyja to rozwojowi przedsiębiorczości na bardzo konkurencyjnym stołecznym rynku, służy podnoszeniu standardów i zachęca do odwiedzania miejsc o sprawdzonej renomie.

Konkurs jest doskonałą okazją do zarekomendowania najlepszych warszawskich restauracji. Prezentacji kuchni z różnych stron świata, a także promocji stołecznych potraw. To bardzo pożyteczny konkurs, w którym nagradzana jest nie tylko dobra kuchnia, ale też należyty poziom obsługi. Jurorami akcji są eksperci z Warszawskiej Izby Przedsiębiorców oraz znamienite osoby ze świata kultury, polityki i mediów.

Akcja będzie przebiegać w dniach 10.02 – 12.04  2017. I rozpocznie się 09.02 konferencją prasową w jednej z warszawskich restauracji. Wielka Gala rozdania Złotych Widelców odbędzie się 21.04.2017

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE