Piccolo otwarty na party! Pokaż jak tańczysz i wygraj konsolę XBOX One

2018-06-01 11:57

Piccolo - ekspert od dobrej zabawy - zaprasza do tańca! Uruchamia aplikację Piccolo Dance, która zachęca dzieci do kręcenia własnych teledysków. Najbardziej kreatywne filmy nagrodzi konsolami XBOX ONE S z zestawem gier JUST DANCE 2018.

Piccolo otwarty na party! Pokaż jak tańczysz i wygraj konsolę XBOX One
Autor: AMBRA S.A. W konkursie Piccolo można wygrać konsolę XBOX ONE!

W tym sezonie wakacyjnym Piccolo ma propozycję porywającą do tańca. Ulubiony napój najmłodszych inspiruje rodziców i dzieci do wspólnego spędzania czasu. Pokazuje jak proste i szybkie może być zaplanowanie niezapomnianego popołudnia. Na swojej nowej stronie internetowej www.piccolo.pl publikuje całoroczny kalendarz Piccokazji, podpowiada gotowe scenariusze zabaw, proste przepisy na oryginalne przekąski czy dekoracje. Jest więc impreza w stylu Minecraft albo safari, a nawet piżama party. Prawdziwa zabawa zaczyna się wraz z wystrzałem korka - wtedy wszystko staje się możliwe. Piccolo rozbija bank pomysłów i przenosi najmłodszych tam, gdzie spełniają się marzenia. To najlepszy moment na uruchomienie nowości - mobilnej aplikacji Piccolo Dance (dostępna w Google Play) - dzięki której każdy może nakręcić swój własny teledysk. Powstaje z prostych scenek i kolorowej grafiki. Już samo tworzenie filmów, np. dobór muzyki, jest mega frajdą.

- To kolejny pomysł Piccolo na ciekawe spędzanie czasu. Aplikacja jest przyjazna i bezpieczna. Nie uczymy tańca, bo przecież każde dziecko potrafi tańczyć. Zachęcamy do nieskrępowanej zabawy. Takiej bez reguł, z odrobiną szaleństwa - mówi Anna Wiśniak, Senior Brand Manager AMBRA S.A. - Odwołujemy się do atmosfery np. z dziecięcych urodzin albo Dnia Dziecka, kiedy rodzice dają przyzwolenie na jeszcze więcej psot, co aż zaprasza do kręcenia zwariowanych filmików. Taki chwile z Piccolo trzeba przecież utrwalić.

Najbardziej kreatywne teledyski Piccolo nagrodzi 8 konsolami XBOX One S z kontrolerem Kinect oraz zestawem gier JUST DANCE 2018. Zwycięzcę będzie wybierać co tydzień aż do 8 lipca. Konkurs dostępny jest na stronie Internetowej Piccolo, gdzie znajdzie się też galeria wszystkich filmików zgłoszonych do rywalizacji. Szczegóły i regulamin dostępne są na www.piccolo.pl. Piccolo to najlepsze zaproszenie do wspólnej zabawy bez ograniczeń! Owocowe bąbelki w czterech smakach - bajecznej truskawki, świeżej brzoskwini, wiśni i tropikalnego połączenia banana, mango, papai i ananasa - ożywiają dziecięcą wyobraźnię. Rodzice też zyskują więcej czasu na zabawę, bo jeśli chodzi o zabawę, Piccolo nie ma sobie równych!

Cena rekomendowana produktu: 8,49 zł

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE