Najlepszy prezent pod Choinkę: książka Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie”

2019-12-02 7:28

Najlepszy prezent pod Choinkę? Oczywiście książka z przepisami. A jak książka, to oczywiście „Sprytne gotowanie” Szymona Czerwińskiego z interaktywnymi stronami. Idealny prezent dla tych co zaczynają przygodę z gotowaniem. Szymon Czerwiński, uczestnik MasterChefa, sprytnie poprowadzi czytelników przez zawiłości kulinarnych zmagań. 

Najlepszy prezent pod Choinkę: książka Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie”
Autor: Instagram|mat. pras. Harde Wydawnictwo

Szymon Czerwiński niedawno opublikował zbiór swoich sprytnych przepisów. Książka wydana przez wydawnictwo Harde zawiera interaktywne strony, dzięki którym Szymon może nieomal na żywo zagościć w twoim domu. Wystarczy dedykowana aplikacja w telefonie i książka staje się zbiorem filmików, które krok po kroku przeprowadzą cię przez zawiłości przepisu. 

W książce Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie” każdy znajdzie coś dla siebie - są tu dania, które pamiętamy z rodzinnego domu, lecz także nowe, modne przepisy z całego świata. Gotowanie ułatwiają sprytne rady Szymon, dzięki którym poznacie sprawdzone kuchenne triki.

Książkę Szymona Czerwińskiego „Sprytne gotowanie” możesz kupić w dobrych księgarniach, w salonach EMPIK oraz w naszym sklepie

Zobacz także ofertę książki w pakietach specjalnych: sklep.szymonczerwinski.pl/

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE