MasterChef. Ruszają castingi online do 11. edycji!

2022-03-25 7:48

Puszukiwany, poszukiwana! Castingi do 11. edycji MasterChefa odbędą się wirtualnie. Wyjątkowa formuła przesłuchań pozwoli jeszcze większej ilości osób na zaprezentowanie swojego talentu i możliwość udziału w nowej edycji "MasterChefa"! Kto zachwyci Magdę Gessler, a kto będzie musiał "oddać fartucha"?

MasterChef. Ruszają castingi online do 11. edycji!
Autor: TVN Maciek Regulski, zwycięzca 10. edycji MasterChefa, Magda Gessler, Michele Moran, Anna Starmach
Jak wygrać w programie "MasterChef"?

Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz jedenasty szukać będą najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tylko najlepsi trafią do kuchni "MasterChefa", gdzie zawalczą o 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę nowego MasterChefa! Kto powtórzy sukces Grzegorza Zawieruchy, Damiana Kordasa i Maćka Regulskiego?

Wszyscy chętni do udziału w "MasterChefie" mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchef.tvn.pl. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent! O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko. Na zgłoszenia jurorzy czekają do 12 kwietnia!

Zobacz także: Magda Gessler - najlepsze przepisy

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE