Konkurs „100 przepisów na śledzie”. Ogłoszenie o wynikach konkursu [Aktualizacja 16.12.2020]

2020-12-16 15:40

Drogi śledziożerco! Przyślij przepis na ulubione śledzie i wygraj 1 ze 100 książek „ŚLEDZIE BAŁTYCKIE NATURALNIE” - nieoczywiste przepisy śledziowe zebrane przez Gieno Mientkiewicza i Andrzeja Szylara.  Od 1 grudnia do 15 grudnia br. czekamy na Twój  przepis na śledzie. Przyślij go i wygraj pięknie ilustrowaną książkę kulinarną!

Konkurs „101 przepisów na śledzie”: przyślij 101. przepis na śledzie i wygraj 1 ze 100 książek
Autor: materiały prasowe

Przyślij przez formularz wygrajksiazke.se.pl swój przepis na świąteczne lub codzienne śledzie. 

Komisja konkursowa oceni  nadesłane przepisy i wybierze 100 autorów najlepszych przepisów, których nagrodzi przepięknym albumem „ŚLEDZIE BAŁTYCKIE NATURALNIE” .

Ponieważ książka zawiera 74 przepisy, komisja konkursowa dodatkowo wybierze 26  autorów oryginalnych przepisów i nagrodzi ich publikacją przepisu w serwisie Beszamel.pl W ten sposób do 74 przepisów zawartych w książce dopiszemy ciąg dalszy i otrzymamy 100 fantastycznych przepisów śledziowych. 

„ŚLEDZIE BAŁTYCKIE NATURALNIE” to niecodzienna książka o śledziach świetnie opracowana merytorycznie, starannie wydana i przepięknie zilustrowana. To piękny i wartościowy prezent nie tylko dla śledziożerców, ale dla każdego pasjonata kulinariów. 

Książka nie jest przeznaczona do sprzedaży, można ją wygrać jedynie w konkursie. Wydanie książki współfinansowała Unia Europejska ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”. Inicjatorem wydania książki jest Kołobrzeska Grupa Producentów Ryb.

Konkurs startuje 1 grudnia 2020, trwa do 15 grudnia 2020. Przepisy należy przesłać przez formularz na stronie wygrajksiazke.se.pl

Na zgłoszenia czekamy do północy 15 grudnia 2020. Laureatów powiadomimy o wygranej  16 grudnia 2020 do godziny 23:59.

Zapoznaj się z regulaminem!

Laureaci (aktualizacja 16 grudnia 2020)

Na konkurs nadesłano ponad 130 zgłoszeń absolutnie fantastycznych przepisów. Autorów 100 najlepszych przepisów uhonorowano nagrodą książkową. Laureaci nagrodzeni książką zostaną powiadomieni mailem.  Spośród tych 100 przepisów komisja wybierze najlepsze do publikacji w serwisie Beszamel.pl Komisja wciąż jeszcze obraduje, bądźcie cierpliwi. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE