Hummus Love, nowy punkt na gastronomicznej mapie Warszawy

2019-08-19 14:11

W Centrum Handlowym Blue City w Warszawie powstała nowa odsłona połączenia wyspy sokowej Redberry z wegetariańskim konceptem Hummus Love. Sam hummus jest produkowany przez Izraelczyków na bazie oryginalnych receptur.

Hummus Love, nowy punkt na gastronomicznej mapie Warszawy
Autor: mat. pras Redberry

Hummus Love to smaki bliskiego wschodu w zasięgu ręki. Sam hummus jest punktem wyjścia dla wielu potraw znajdujących się w menu, a pasta wykonywana jest wedle oryginalnego izraelskiego przepisu. Na miejscu znajdują się także oryginalne smaki i aromaty w postaci: tahini, świeżych sałatek, laffy i arayis.

Wegetariańska kuchnia jest pełna zdrowia, kolorów, natury, oryginalnych połączeń smakowych. Sprawia to, że może dawać tylko pozytywną energię. To spowodowało, że zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego konceptu do wysp Redberry. Doskonale wpisuje się w naszą filozofię, jaką jest przede wszystkim zdrowe odżywianie oraz czerpanie radości z jedzenia – mówi Urszula Baranowska, specjalista ds. żywienia Redberry.

Koncept wyróżnia się tym, że wszystkie potrawy są przygotowywane na oczach gości. Łączą w sobie fuzję smaków wegetariańskich składników oraz ziół i przypraw prosto z Izraela czy Libanu.

Będzie to już drugi punkt gastronomiczny pod szyldem Hummus Love w Warszawie. Pierwszy znajduje się w Złotych Tarasach i cieszy się ogromną popularnością. Redberry widząc zainteresowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszerza swoją ofertę.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE