Finał konkursu barmańskiego World Class Poland 2018 - gdzie i kiedy poznamy zwycięzcę?

2018-06-15 12:20

World Class jest najbardziej prestiżowym konkursem barmańskim na świecie. Krajowe eliminacje do tego konkursu właśnie wkraczają w decydującą fazę. Wśród kandydatów z całej Polski organizator wyłonił najlepszą trzydziestkę. Wybrańcy zmierzą się o tytuł Barmana Roku 2018 i przepustkę na jubileuszowe, 10. globalne zawody World Class w Berlinie. Chcesz poznać najlepszych barmanów Polski, dowiedzieć się co jest  modne? Dowiedz się, gdzie i kiedy można zobaczyć zmagania barmanów!

Finał konkursu barmańskiego World Class Poland 2018 - gdzie i kiedy poznamy zwycięzcę?
Autor: Shutterstock W polskiej edycji konkursu World Class jury wybierze najlepszego polskiego barmana.

Polscy piłkarze zwierają szyki na Mundial w Rosji. W tym samym czasie do awansu do światowej ligi szykują się także zawodnicy z barmańskiej areny. Organizator World Class Poland ogłosił listę 30 półfinalistów. Zwycięzca konkursu wyjedzie na światowe zawody – tym razem do Berlina.

 World Class to światowy program, który odkrywa i promuje barmańskie talenty. W 9-letniej historii globalny tytuł zdobyło czterech Europejczyków. Polska oddeleguje swojego zawodnika do konkursu po raz czwarty. Dotychczas o statuetkę World Class ubiegali się warszawscy barmani: Janusz Lemiesz (2017), Paweł Rodaszyński (2016) i Mateusz Szuchnik (2015).

Tym razem trzydzieści barmańskich talentów odnaleziono aż w 13 miastach. Ci, którzy śledzą konkurs, niektóre z nazwisk dobrze znają, ale pojawili się też nowi śmiałkowie. Swoich reprezentantów w półfinale World Class Poland wystawią: Warszawa, Toruń, Łódź, Kraków, Osiek, Krosno, Gdańsk, Sopot, Kołobrzeg, Szczecin, Bielsko-Biała, Wrocław oraz Poznań.

Serwują pyszne i kreatywne koktajle w 29 lokalach. Swoimi umiejętnościami i postawą potwierdzają, że barman to nie tylko zawód, ale profesja. Przed nimi emocjonująca rywalizacja, a także szansa na niesamowitą przygodę i karierę na międzynarodowej scenie barmańskiej. Przed trzydziestką barmanów jednak jeszcze sito krajowych eliminacji.

W połowie czerwca „Top 12” czeka krajowy finał w Warszawie. Tym razem zwycięstwo w krajowych eliminacjach oznacza bilet do Berlina, gdzie na przełomie września/października 2018 r. polski Barman Roku zmierzy się z konkurentami z około 60 państw.

Finał festiwalu odbędzie się 17 czerwca w Warszawie, kiedy to miłośnicy sztuki koktajlowej będą mogli na żywo obejrzeć zmagania o tytuł polskiego Barmana Roku World Class.

Finał konkursu barmańskiego World Class Poland 2018: niedziela, 17 CZERWCA, Miłość, ul. Kredytowa 9, Warszawa.

 WORLD CLASS COCKTAIL RESORT: godz. 12:00 – 17:00

W jej ramach zapraszamy do obserwowania finałowych zmagań w konkursie barmańskim oraz udziału w atrakcjach.

Wydarzenie ma charakter otwarty dla uczestników.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE