FESTIWAL KUCHNI I KULTURY TAJSKIEJ na Nowych Bulwarach Wiślanych. Tu bije serce stolicy!

2017-07-28 16:39

W weekend 28.07-30.07.2017 warto się wybrać na Festiwal Kuchni i Kultury Tajskiej, na Nowe Bulwary Wiślane. Miłośnicy  Azji, ze szczególnym uwzględnieniem Tajlandii będą mogli nacieszyć się ulubionymi smakami, a ci, którzy ich nie znają - tym bardziej powinni poznać!

FESTIWAL KUCHNI I KULTURY TAJSKIEJ na Nowych Bulwarach Wiślanych. Tu bije serce stolicy!
Autor: redakcja Na Nowych Bulwarach Wiślanych  naprawdę bije serce stolicy

Festiwal Kuchni  i Kultury Tajskiej  to coś dla miłośników orientalnej kuchni, ale nie tylko! Koniecznie powinni zajrzeć też na Bulwary ci, którzy  nic o tajskiej kuchni nie wiedzą. Kuchnia tajska łączy w sobie wpływy kuchni chińskiej i indyjskiej, a wpływy tej drugiej sprawiają, że jest to kuchnia wyraźnie bardziej pikantna niż chińska. Oprócz tego  kuchnię tajską wyróżniają specyficzne dla niej dodatki,  takie jak: mleczko kokosowe, trawa cytrynowa, świeży imbir czy liście limonki.

Warto spróbować aromatycznych dań tajskich, uraczyć się tajskimi lodami i zadbać, by nasze pociechy mogły wziąć udział w warsztatach kulinarnych, poświęconych oczywiście kuchni tajskiej.

Tym razem program wygląda następująco:

PIĄTEK - SOBOTA

NIEDZIELA

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE