Domowe kiełbasy. 100 Najlepszych Przepisów. Wyd. 4

2017-03-20 10:26 Wydawnictwo RM
Domowe kiełbasy. 100 Najlepszych Przepisów
Autor: Wydawnictwo RM Domowe kiełbasy. 100 Najlepszych Przepisów.

Wołowe, wieprzowe, drobiowe i z dziczyzny - przepisy na kiełbasy z różnych stron świata. Domowe kiełbasy. 100 najlepszych przepisów to już 4 wydanie świetnego kompendium wiedzy o domowym wyrobie kiełbas autorstwa Warrena R. Andersona.

Autor publikacji pt. Domowe kiełbasy. 100 Najlepszych przepisów przedstawia kompletny poradnik  przygotowywania wszelkiego rodzaju kiełbas: wołowych i wieprzowych, w osłonkach i bez, drobiowych i z dziczyzny, wędzonych, fermentowanych i wielu innych. Podaje dokładne instrukcje, jak mielić mięso, napełniać osłonki, wędzić i doprawiać kiełbasy.

Książka zawiera rozdziały poświęcone wyposażeniu, bezpieczeństwu żywności oraz metodom parzenia i wędzenia kiełbas. Znajdziesz tu przepisy na kiełbasę polską, a także na kiełbaski wiedeńskie, niemiecką bratwurst, grecką laukonikę, chorizo, salami i wiele innych - w sumie 100 różnych przepisów na kiełbasy.

Nigdzie tego nie znajdziesz. Każdy, kto poważnie myśli o domowym wyrobie kiełbas, po prostu połknie tę książkę. Książka ta to wspaniały i przyjazny poradnik, godny polecenia wszystkim ambitnym amatorom.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE