Almette spełnia marzenia - finał II edycji Wielkiej Literii Almette

2017-12-22 12:19

Całoroczny drewniany domek w samym sercu Tatr to główna nagroda w II edycji konkursu Almette "Dom z Natury po raz wtóry". Loteria Almette odbyła się po raz II i trwała od września do października 2017r. Sprawdź na czym polegał konkurs, kto wygrał oraz kiedy można spodziewać się kolejnej edycji.

Almette spełnia marzenia - finał II edycji Wielkiej Literii Almette
Autor: Materiały prasowe Hochland Domek w górach udekorowany na święta.

Nagrody II edycji konkursu Almette

Konkurs "Dom z natury po raz wtóry" trwał od początku września do końca października. Loteria cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród smakoszy produktów Almette. W czasie trwania konkursu rozdano 427 nagród dziennych, o łącznej wartości 427 000 zł. Główną nagrodą był całoroczny, w pełni wyposażony, drewniany domek w miejscowości Czerwienne niedaleko Zakopanego.

Kim jest zwycięzca konkursu?

Loterię "Dom z Natury po raz wtóry" wygrała Pani Zofia Kiełbińska z Krakowa. Zwyciężczyni przez 42 lata była nauczycielką chemii w liceum, a obecnie przebywa na zasłużonej emeryturze. Uroczyste wręczenie kluczy odbyło się 19 grudnia. Na tę uroczystość Pani Zofia przyjechała z całą swoją rodziną.

Dlaczego powstała loteria Almette?

Jak mówi Katarzyna Ciecieręga - Almette jest marką rodzinną, pozytywną i ciepłą. Świat Almette to sielankowy krajobraz w otoczeniu natury - łąka, góry, bezchmurne niebo. To właśnie piękno przyrody i rodzinne, szczęśliwe chwile były dla nas inspiracją do stworzenia loterii, w której główną nagrodą jest "Dom z natury". Zainteresowanie zeszłoroczną edycją przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy w tym roku również zbudować dom i spełnić marzenia kolejnej rodziny. (...) Zrobiliśmy wszystko, aby dom oczarował przyszłych właścicieli. Widząc szczęście i wzruszenie na twarzach Pani Zofii i jej rodziny - wiemy, że się udało! Bardzo się cieszę, że Almette po raz kolejny spełniło prawdziwe marzenia!