Almette spełnia marzenia - finał II edycji Wielkiej Literii Almette

2017-12-22 12:19

Całoroczny drewniany domek w samym sercu Tatr to główna nagroda w II edycji konkursu Almette "Dom z Natury po raz wtóry". Loteria Almette odbyła się po raz II i trwała od września do października 2017r. Sprawdź na czym polegał konkurs, kto wygrał oraz kiedy można spodziewać się kolejnej edycji.

Almette spełnia marzenia - finał II edycji Wielkiej Literii Almette
Autor: Materiały prasowe Hochland Domek w górach udekorowany na święta.

Nagrody II edycji konkursu Almette

Konkurs "Dom z natury po raz wtóry" trwał od początku września do końca października. Loteria cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród smakoszy produktów Almette. W czasie trwania konkursu rozdano 427 nagród dziennych, o łącznej wartości 427 000 zł. Główną nagrodą był całoroczny, w pełni wyposażony, drewniany domek w miejscowości Czerwienne niedaleko Zakopanego.

Kim jest zwycięzca konkursu?

Loterię "Dom z Natury po raz wtóry" wygrała Pani Zofia Kiełbińska z Krakowa. Zwyciężczyni przez 42 lata była nauczycielką chemii w liceum, a obecnie przebywa na zasłużonej emeryturze. Uroczyste wręczenie kluczy odbyło się 19 grudnia. Na tę uroczystość Pani Zofia przyjechała z całą swoją rodziną.

Dlaczego powstała loteria Almette?

Jak mówi Katarzyna Ciecieręga - Almette jest marką rodzinną, pozytywną i ciepłą. Świat Almette to sielankowy krajobraz w otoczeniu natury - łąka, góry, bezchmurne niebo. To właśnie piękno przyrody i rodzinne, szczęśliwe chwile były dla nas inspiracją do stworzenia loterii, w której główną nagrodą jest "Dom z natury". Zainteresowanie zeszłoroczną edycją przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy w tym roku również zbudować dom i spełnić marzenia kolejnej rodziny. (...) Zrobiliśmy wszystko, aby dom oczarował przyszłych właścicieli. Widząc szczęście i wzruszenie na twarzach Pani Zofii i jej rodziny - wiemy, że się udało! Bardzo się cieszę, że Almette po raz kolejny spełniło prawdziwe marzenia!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE