5 powodów, dla których warto kupić oczyszczacz AMF220/15 PURE BREEZE&HOT 3 w 1, z funkcją wentylatora i ogrzewania powietrza

2021-06-25 12:45 Materiał sponsorowany

Co roku to samo: sezon alergiczny - zaczyna się już w lutym i trwa nawet do września. Wiosna i lato to dla alergików okres uciążliwych i męczących objawów, spowodowanych pyleniem traw, drzew i grzybów pleśniowych.

5 powodów, dla których warto kupić oczyszczacz 3 w 1, z funkcją ogrzewania i chłodzenia powietrza
Autor: materiały prasowe Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które poprawia nie tylko jakość powietrza, którym oddychamy, ale też higienę pracy w kuchni

Ostatnio coraz częściej świadomie zwracamy uwagę na jakość powietrza, którym oddychamy. Co więcej problem ze smogiem jest coraz poważniejszy i dlatego chcemy, żeby chociaż w naszym mieszkaniu powietrze było jak najlepsze. W upalne dni z kolei szukamy ulgi w urządzeniach orzeźwiających powietrze. To znaczy, że potrzebujemy kilku sprzętów? Otóż nie! Znane są już na rynku urządzenia wielozadaniowe, które oczyszczają, orzeźwiają lub ogrzewają powietrze. Jakie urządzenie wybrać? Wnikliwa analiza to podstawa!

Oczyszczacz powietrza Philips AMF220/15 Pure Breeze&Hot 3w1 działa kompleksowo. 

Oczyszczacz powietrza usuwa 99,95% zanieczyszczeń, a to za sprawą filtra zbudowanego z:

  • filtra wstępnego, który wyłapuje większe cząstki zanieczyszczeń takie jak kurz i sierść zwierząt
  • filtra NanoProtect HEPA, który usuwa smog, alergeny, bakterie i wirusy, w tym cząsteczki o wielkości 0,003 µm – czyli 100 razy mniejsze niż std filtr HEPA i 800 razy mniejsze od PM2,5
  • filtra węglowego, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy, szkodliwe gazy, w tym lotne związki organiczne

Dodatkowe funkcje

  • Funkcja wentylatora orzeźwia powietrze i przynosi ulgę w ciepłe dni dzięki delikatnemu orzeźwiającemu strumieniowi powietrza.
  • Funkcja ogrzewania - kiedy będzie chłodniej urządzenie podgrzeje powietrze i zapewni komfort

Najnowsze rozwiązania oczyszczaczy dają możliwości zwiększenia komfortu przebywania w pomieszczeniach. Philips Pure Breeze&Hot 3w1 posiada funkcję wentylatora i ogrzewania, dlatego świetnie sprawdzi się o każdej porze roku. W gorące dni powietrze będzie orzeźwione, a zimą ciepłe. Do wyboru są trzy stopnie prędkości wentylatora i trzy poziomy mocy ogrzewania. W każdej z tych funkcji mamy gwarancję, że wypuszczane powietrze jest oczyszczone.

Stała kontrola

Oczyszczacz Philips Pure Breeze&Hot 3w1 wykrywa nawet najdrobniejsze cząsteczki PM2,5 w powietrzu co przedstawia wyświetlacz w czasie rzeczywistym, zarówno w postaci numerycznej, jak i za pomocą kolorystycznego wskaźnika LED. Dzięki temu na bieżąco widzimy, jakiej jakości powietrzem oddychamy. Wyświetlacz dodatkowo wskazuje temperaturę i alert wymiany filtra.

Wskaźnik CADR - przy wybieraniu oczyszczacza należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wskaźnik CADR, który informuje, ile czystego powietrza oczyszczacz jest w stanie dostarczyć w ciągu godziny pracy. W przypadku modelu AMF 220/15 ten wynosi 165m³/h, co oznacza, że w pokoju, który ma 20 m² i 2,5 m wysokości, urządzenie jest w stanie oczyścić powietrze w ciągu zaledwie 18 minut. 

Oscylacja powietrza 350 stopni

Parametrem, na który warto zwrócić uwagę w tym oczyszczaczu jest sterowanie oscylacją urządzenia w zakresie 350 stopni. Dzięki temu mamy gwarancję, że oczyszczone powietrze jest rozprowadzane po całym pomieszczeniu.

Kiedy Twój oczyszczacz powietrza prawidłowo spełnia swoje zadanie, możesz liczyć na to, że poczujesz poprawę swojego codziennego samopoczucia, zwłaszcza teraz, kiedy wszyscy próbują chronić się przed wszelkimi wirusami.

Łagodzenie objawów alergii[1]

Ponadto oczyszczacze Philips łagodzą objawy alergii, więc jeśli masz do nich skłonność, to prawdopodobnie uściskasz swój sprzęt ze łzami szczęścia w oczach już po pierwszym użyciu.

Oczyszczacz pokochają także właściciele zwierząt, którzy zwłaszcza wiosną i jesienią mają problem z unoszącą się w domu sierścią, którą gubią wtedy pupile. Odkurzanie i zamiatanie nie zagwarantują nam, że powietrze będzie wolne od tych zanieczyszczeń. Domowy oczyszczacz powietrza jest pomocny w tej kwestii, także w czasie sezonu grzewczego, gdy sierść i kurz unoszą się w nagrzanym i suchym powietrzu.

----------------------------------------------

Oczyszczacz Philips 3w1 Pure Breeze&Hot to urządzenie całoroczne. W ciepłe i chłodne dni a także przez cały rok dba o komfort domowników i o jakość powietrza usuwając alergeny, bakterie i wirusy. Rosnąca świadomość związana z zagrożeniami zanieczyszczeń nie pozwoli nam przejść obojętnie obok tego urządzenia. Coraz częściej mówi się o skutkach oddychania złym powietrzem jakimi są m.in. zmęczenie, bóle głowy, choroby płuc i układu oddechowego, alergie.

[1]  Test kliniczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw, prof. Bergmann; ECARF; sierpień 2015 .

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE