DANIE Z RESZTEK - Konkurs EKOnomiczny. Konkurs EKOlogiczny [OGŁOSZENIE WYNIKÓW]

2017-12-01 9:41

Gdy zapraszaliśmy  do udziału w konkursie i dzielenia się z nami przepisami na wasze ulubione, zdrowe i oszczędne dania obiadowe, głęboko wierzyliśmy, że jesteście mistrzami oszczędzania. Wiemy, że umiecie gotować zdrowo. Nurtowało nas jednak, czy zdołacie połączyć jedno z drugim? Czy podołacie temu trudnemu zadaniu? Nie zawiedliśmy się! Oto wyniki konkursu!

DANIE Z RESZTEK - Konkurs EKOnomiczny. Konkurs EKOlogiczny
Autor: Shutterstock Zdrowe odżywianie i oszczędność mogą iść w parze. 

Redakcja Beszamel.pl oraz fundator nagród Wydawnictwo Zwierciadło 17 listopada 2017 ogłosiła konkurs na

DANIE Z RESZTEK

danie z tego, co zostało nam z obiadu, z poprzedniego dnia, danie sprytnie wykorzystujące to, co zazwyczaj wyrzucamy, albo danie po prostu oszczędne

Zainspirowało nas wyzwanie rzucone przez ekologiczne przepisy oszczędnej kuchni z książki Moniki Mrozowskiej EKOnomiczna EKOlogiczna KUCHNIA

Autorka udowadnia, że zdrowa i ekologiczna kuchnia może być niedroga. Według Moniki Mrozowskiej szybki, zdrowy i smaczny obiad dla całej rodziny można przygotować za kilkanaście złotych.

Czekaliśmy na Wasze przepisy ze zdjęciami, które były  dodatkowym atutem przy ocenie. Przepis musiał zawierać produkty zdrowe, nieprzetworzone, bez sztucznych konserwantów i barwników.

Koszt dania dla 4 osób nie mógł przekroczyć 11 zł i 11 gr. To trudne wyzwanie, przed jakim staje każdego dnia wiele osób!

Przyszło wiele zgłoszeń, ale nie wszystkie spełniały warunki konkursu. Po burzliwych obradach wyłoniliśmy 3 zwycięzców, którzy spełnili nasze wymagania lub przekroczyli je w niewielki sposób.

Konkurs wygrali:

Pani Maria Surmacz za makaron z kurczakiem w sosie brokułowym, którego koszt produktów wyniósł tylko 11 zł 8 gr

Pani Katarzyna Kuliś za sycącą sałatkę z tego co znajdziemy w lodówce, której koszt produktów wyniósł tylko 11 zł 10 gr

Pan Radosław Surmacz za myszki z twarożku, przepis na zabawne i sycące danie, którego koszt wyniósł tylko 11 zł 50 gr

Wszystkie wyróżnione przepisy opublikujemy na Beszamel.pl i nagrodzimy.

Zwycięzcy otrzymają nagrody - pełną ciepłego uroku i smacznych przepisów książkę Moniki Mrozowskiej EKOnomiczna EKOlogiczna KUCHNIA!

Zapoznaj się z regulaminem!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE