Nowość w sieci ŻABKA: różowy donut z piankami HARIBO Chamallows

Nowość w sieci ŻABKA: różowy donut z piankami HARIBO Chamallows

Autor Zdjęcia: mat. pras. Haribo

Marka HARIBO we współpracy z firmą STOKSON wprowadza na rynek nowość – wyjątkowe różowe donuty z piankami HARIBO Chamallows. Produkty są już dostępne w sieci sklepów Żabka na terenie całej Polski

Dla wielbicieli pączków i pianek

Po co wybierać między pączkiem i piankami, jeśli można mieć obie przyjemności w jednym ciastku. Nowy pączek, który rozgościł się w sieci Żabka, to gratka dla wielbicieli słodziutkich pianek.  Pyszne połączenie tradycyjnego donuta z lekkimi piankami to idealna propozycja na słodką przerwę w ciągu dnia – dla dzieci i dorosłych.

Delikatność smaku

Donuty z piankami HARIBO Chamallows łączą w sobie delikatność doskonałego ciasta, słodkiej polewy oraz lekkich pianek. Produkty powstają z najwyższej jakości składników, które zapewniają ich wyjątkowy smak. Donuty nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani tłuszczów utwardzonych. Produkty są wynikiem współpracy marki z polskim producentem specjalizującym się w segmencie słodkich produktów piekarniczych – firmą STOKSON.

Dostępność i wygoda

Donut z piankami można kupić w sklepach sieci Żabka w drodze do pracy czy szkoły, a ich poręczny rozmiar i higieniczna papilotka umożliwiają wygodne spożycie o dowolnej porze dnia.

Sugerowana cena donuta z piankami HARIBO Chamallows to 2,49 zł.

Ocena: 5