Zaplecze socjalne dla pracowników to źródło zwiększonej wydajności

2019-06-06 20:55

Przedsiębiorcy coraz częściej szukają biur, które nie tylko będą odpowiednio się prezentować, ale przede wszystkim będą miejscem przyjaznym pracownikom, zwiększającym ich produktywność. Czego potrzebuje pracownik? Funkcjonalnego otoczenia pracy, dostępności odpowiednio wyposażonego zaplecza socjalnego, wygodnej przestrzeni dla każdego pracownika i strefy odpoczynku.  Szczególnie w firmach stawiających na kreatywność pracowników zaplecze socjalne, miejsce gdzie można napić się kawy, zjeść w spokoju posiłek to dzisiaj standard. Tym wymaganiom odpowiadają nowe biura At Office oferowane przez Grupę BUMA, tworząc przestrzeń pracy dopasowaną do potrzeb najemcy. To dobrze, że takich miejsc jest coraz więcej. 

At Office_Wadowicka 3 (6).jpg
Autor: mat. pras. Buma Kuchnia i jadalnia dla pracowników w budynku AT OFFICE przy Wadowickiej 3 w Krakowie - przestrzeń w której przyjemnie się odpoczywa

Nowoczesne biura od Grupy BUMA to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób rozpoczynających działalność biznesową, jak i doświadczonych firm poszukujących atrakcyjnej lokalizacji w przystępnej cenie. At Office to 1200 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej w dwóch świetnych lokalizacjach na terenie Krakowa. Położona blisko centrum Wadowicka 3 oraz znajdujący się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego Dot Office, dają możliwość rozwoju w świetnie skomunikowanym biznesowo otoczeniu.

Nowoczesne kompleksy biurowe klasy A, stworzone przez Grupę BUMA, to lokalizacje nieprzypadkowe – zarówno Wadowicka 3, jak i Dot Office oferują bowiem bliskość głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa, gwarantując tym samym doskonałe połączenie z innymi dzielnicami miasta czy też portem lotniczym. Deweloper, w trosce o najwyższy komfort najemców zadbał o szczegóły takie jak dedykowane At Office miejsca postojowe, a także łatwy dostęp do ścieżek rowerowych, czy przystanków komunikacji miejskiej. At Office to w pełni wyposażone biura z dostępem 24/7, ultraszybki Internet, strefy wypoczynku, sale konferencyjne oraz wiele innych udogodnień tj. klinika medyczna, lunch bary, restauracje, paczkomat, sklepy. W zależności od potrzeb najemcy mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza dostępnych powierzchni, od 30 do 215 m kw., a minimalny okres wynajmu to 3 miesiące.

Elastyczne biura na wynajem od Grupy BUMA oferują wszystko, czego poszukiwać może przedsiębiorca – od atrakcyjnej lokalizacji, po wysoki standard, dbałość o detale i profesjonalne podejście. Tworząc nowoczesne biurowce deweloper musi bowiem pamiętać, że miejsce sprzyjające rozwojowi biznesu to inwestycja, która przełoży się na rozwój firmy i samopoczucie pracowników.

Grupa BUMA – lider na rynku biurowym w Krakowie – zespół firm działających w obszarze inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania nieruchomościami, generalnego wykonawstwa elewacji oraz generalnego wykonawstwa inwestycji. Przez blisko trzydzieści lat firma wybudowała obiekty biurowe o powierzchni wynajmowanej 250 tys. m kw. oraz kilkanaście osiedli mieszkaniowych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE