Zakupy pod kontrolą - nowy sezon od 16 września

2018-09-10 9:15 redakcja
Zakupy pod kontrolą - nowy program kulinarny od 16 września
Autor: mat. pras. TVP2 Drugi sezon programu Zakupy pod Kontrolą poprowadzą Darek Kuźniak i Małgorzata Krupa

Cykl ZAKUPY POD KONTROLĄ ma na celu przekonanie widzów oraz rodziny uczestniczące w poszczególnych odcinkach, że dobre produkty nie muszą być markowe. Wysoką jakość posiadają również artykuły producentów mniej znanych. Bohaterami odcinków będą rodziny, które wydają na zakupy spożywcze i jedzenie zbyt dużo. Małgorzata Krupa i Darek Kuźniar pod „okiem kamer” spróbują zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe i przyzwyczajenia zakupowe bohaterów. W każdym odcinku pojawi się przepis na danie główne lub deser.

Małgorzata Krupa jest pierwszą w Polsce pogodynką plus size, współpracuje z producentami znanych polskich marek. Jej pasją jest gotowanie. Jest góralką i uwielbia gościć, i karmić ludzi. Kocha celebrować posiłki od przystawek, zup przez wykwintne dania główne do deserów i dobrych koktajli.

Dariusz Kuźniak, szef kuchni autor kulinarnych książek, laureat prestiżowych konkursów, konsultant, trener, a przede wszystkim szalony artysta kulinarny, który niszczy wszelkie stereotypy dotyczące utartych przepisów i łączenia składników proponując niezapomniane oraz niepowtarzalne kompozycje smakowe obecnie współtworzy sieć niemieckich restauracji i kulinarne programy telewizyjne.

Polecamy autorski przepis Darka Kuźniaka na Makaron Caprese z programu Zakupy pod Kontrolą oraz przepis Małgorzaty Krupy na Pudding ryżowy z czekoladą

ZAKUPY POD KONTROLĄ  na antenie TVP2 w każdą niedzielę od 16 września o 19:35

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE