Wyspy Orzeźwienia: letnia aktywacja dla dorosłych

2018-08-02 9:07

Wyspy Orzeźwienia, które pojawiają się w większych miastach i kurortach w całej Polsce to nowy pomysł na aktywację. Można tu nie tylko się orzeźwić, ale także miło i aktywnie spędzić czas.

Chłodnik orzeźwia
Autor: Stock Polska W skwarny dzień potrzebujemy odrobiny orzeźwienia

Bez bagażu, bez biletu

Żeby spędzić wakacje na wyspie wcale nie trzeba nigdzie lecieć. Wystarczy wybrać sobie jedno z miejsc na mapie Polski, w ramach letniej aktywacji oferowanej przez Stock Polska, a otrzymamy orzeźwiający pakiet atrakcji all inclusive. Aktywacja potrwa do końca wakacji, w tym czasie #Wyspyorzeźwienia odwiedzą 13 wybranych miejsc wypoczynku, głównie nad morzem i na Mazurach.

Poza orzeźwiającym Chłodnikiem, Wyspy Orzeźwienia oferują odwiedzającym strefę chilloutu, naukę skimboardu oraz konkursy i animacje, w których do wygrania są gadżety Żołądkowej Gorzkiej.

Kalendarz trasy Wysp Orzeźwienia:6-11 sierpnia – Jarosławiec12-15 sierpnia – Świnoujście17-18 sierpnia – Live Festival Kraków20-23 sierpnia – Kryspinów25 sierpnia – WAKE GP Zegrze, Warszawianka27-31 sierpnia – Okuninka

Więcej informacji na temat trasy Wysp Orzeźwienia można znaleźć na profilu marki na Facebooku. 

Orzeźwienie jest proste

Lato to czas plenerowych spotkań, przyjemności i dobrej zabawy. Jak poradzić sobie z upałami i znaleźć skuteczny sposób na orzeźwienie? Wystarczy przygotować Chłodnik na Żołądkowej Gorzkiej Tradycyjnej dostępny teraz w nowej, prostej recepturze.

A sposobów na orzeźwienie mamy, co najmniej kilka, bo znane słodko-gorzkie połączenie wzbogacone jest: orzeźwiającą Miętą, Czarną Wiśnią lub egzotyczną Figą. Wystarczy połączyć jeden ze smaków z sokiem z cytryny, lodem i wodą gazowaną, a wysokie temperatury nie mają żadnych szans. 

Polecamy przepis na drink: Chłodnik - orzeźwiający drink alkoholowy