Święto Kawy i Herbaty – druga edycja już 15 października

2016-10-14 14:25

15 października w Warszawie, w budynku Mysia 3, odbędzie się druga edycja imprezy Święto Kawy i Herbaty. Wyselekcjonowani producenci zaprezentują aromatyczne mieszanki kawy oraz herbaty. W programie także degustacje, pokazy, warsztaty i wykłady. Dodatkowo stoiska z akcesoriami, gdzie można kupić np. piękną ceramikę.

Święto Kawy i Herbaty – druga edycja już 15 października
Autor: materiały prasowe Święto Kawy i Herbaty odbędzie się 15 października w Warszawie - w budynku Mysia 3

Na jakie atrakcje można liczyć podczas Święta Kawy i Herbaty? Przede wszystkim do kupienia będą znakomite mieszanki: herbaty w różnych kolorach (zielone, czarne, kwitnące, organiczne) oraz kawy z różnych stron świata. Mieszanki na wagę będą do nabycia w pięknych kolekcjonerskich opakowaniach.

Święto Kawy i Herbaty to także doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o obydwu naparach – wziąć udział w warsztatach, wykładach i pokazach. Warto zapoznać się chociażby z najnowszych trendami w zakresie parzenia czy niestandardowymi metodami wykorzystania kawy i herbaty, np. w koktajlach, deserach czy kosmetykach.

Oprócz kawy i herbaty będą czekały piękne akcesoria do ich parzenia, w tym designerska ceramika. Nie od dziś wiadomo bowiem, że sposób podania wpływa na odczucia smakowe każdego napoju czy posiłku.

W poprzedniej, pierwszej edycji Święta Kawy i Herbaty wzięło udział blisko 4 tysiące osób.

źródło: mat. prasowe

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE