Śniadanie idealne: konkurs z nagrodami [OGŁOSZENIE WYNIKÓW]

2018-10-15 14:09

Śniadanie idealne? Ale jakie? Podzielcie się z beszamel.pl swoimi przepisami na idealne śniadanie. Może w waszym domu furorę robi ten jedyny niepowtarzalny przepis na francuskie tosty z szynką i serem, włoskie panini z salami i pomidorami, a może są to amerykańskie gofry z bekonem i syropem klonowym? Bez względu na szerokość geograficzną, pożywne śniadanie powinno być ciepłe i sycące.   

Opiekacz 3w1
Autor: materiały prasowe Lidl Nagrodą w konkursie jest opiekacz 3w1

Wiemy, że dla Was nic trudnego! Czekamy na przepisy ze zdjęciami, które będą dodatkowym atutem przy ocenie. Wszystkie dobre przepisy opublikujemy na beszamel.pl, a najlepsze nagrodzimy. Na zwycięzców czeka sława wśród naszych użytkowników oraz specjalne nagrody!

Autorzy trzech, najlepszych zdaniem komisji konkursowej, przepisów zostaną nagrodzeni jednym z trzech OPIEKACZY 3w1, o mocy 750 W, ufundowanych przez LIDL Polska. Opiekacze marki Silvercrest do przyrządzania kanapek, potraw z grilla lub gofrów mają wymienne płytki przystosowane do mycia w zmywarce. Płytki pokryte są powłoką zapobiegającą przywieraniu ILAG®. Do każdego opiekacza dołączona jest instrukcja obsługi i przepisy. Wartość opiekacza to 88 zł. 

Konkurs startuje 17października 2018, trwa do 25 pażdziernika 2018 do godziny 23:59. Przepisy plus zdjęcia należy wysyłać mailem na adres: beszamel@grupazpr.pl

Na zgłoszenia czekamy 7 dni. Laureatów powiadomimy o wygranej  26 października 2018 do godziny 23:59.

Zapoznaj się z regulaminem!

WYNIKI, wyniki, wyniki!

W każdym konkursie moment ogłoszenia wyników to wielkie emocje. Po bardzo burzliwych naradach ogłaszamy, że spośród 22 nadesłanych propozycji komisja konkursowa wybrała i nagrodziła opiekaczem następujące osoby:

1. Jacek WŁODARCZYK za Tosty z jajkiem przepiórczym

2. Aneta GWINER za Szwedzki śniadaniowy torcik kanapkowy

3. Magdalena SKRZYPEK za Naleśniki z brzoskwiniami, mascarpone, czekoladą

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE