Pięć sposobów na dzień z przyjaciółką

2018-08-10 11:43

Długo wyczekiwana premiera filmu z ulubionym aktorem, chwile błogiego relaksu w domowym zaciszu, a może imprezowe szaleństwo do rana? Spotkanie z przyjaciółką może mieć wiele scenariuszy! Jak je zaplanować, aby zostawiło miłe wspomnienia i zbliżyło Cię do niej jeszcze bardziej? Mamy na to pięć niezawodnych sposobów!

Pięć sposobów na dzień z przyjaciółką
Autor: mat. pras. Subway® Nowa kokosowa kawa Subway® zachęca do wspólnego spędzania czasu z przyjaciółką

Spacer? A może piknik?

Jeśli lubicie ruch i zastrzyk świeżego powietrza, na pewno spodoba się wam pomysł spędzenia wspólnego dnia w plenerze. Może po prostu macie ochotę na odstresowujący spacer czy piknik nad rzeką? Jeśli piknik to z kanapkami i dobrą kawą na wynos. Jedno jest pewne! Każda forma aktywności z najlepszą przyjaciółką ma niepowtarzalny charakter.

Wspólne imprezowanie

Niezapomniana impreza jako istotny element udanego dnia to coś, co trudno wyobrazić sobie bez towarzystwa najlepszej koleżanki. Szykowanie się do wyjścia, a potem szaleństwo na parkiecie do białego rana wprawią Was w doskonały nastrój! Naprawdę beztroskiej zabawy można doświadczyć tylko z kimś, przy kim czujemy się naturalnie i swobodnie. Z przyjaciółką u boku żadna sytuacja na imprezie cię nie zaskoczy! Największe szaleństwa: małe zbrodnie uczuciowe, zniewalające akcje wokalne podczas karaoke, dzikie śmiechy o 4:00 nad ranem, najlepiej udają się w duecie!

Porcja śmiechu czy strachu?

Wspólne oglądanie filmów to kolejny ciekawy pomysł na spędzenie dobrego dnia z przyjaciółką. Maraton ulubionego serialu, lekka komedia romantyczna, wciągający thriller – gatunek nie ma znaczenia, gdy mamy doskonałe towarzystwo! Dzielenie się emocjami, komentarzami, do tego zagryzanie napięcia przekąskami na pewno sprawi, że będziecie dobrze wspominać ten czas. Kto, jeśli nie najlepsza przyjaciółka, zwierzy ci się z najskrytszych uczuć przy scenie miłosnej, wyciągając przy okazji na światło dzienne twoje własne?

Rozmowa przy kawie

Wspólne jedzenie dobrych rzeczy zbliża jeszcze bardziej. Latem, kiedy szukamy każdej okazji do ochłody, niezastąpiona będzie mrożona kawa. Subway® serwuje ją w słodkiej, kokosowej wersji, nierozerwalnie kojarzącej się z wakacjami. Dobrze poznać wszystkie smaki przyjaźni!

Kanapkowa łódź podwodna

Historia marki SUBWAY® rozpoczyna się w 1965 roku w Bridgeport w stanie Connecticut (USA). Wtedy właśnie przedsiębiorczy siedemnastolatek Fred DeLuca otwiera "Pete’s Super Submarines", bar z sandwiczami przypominającymi łodzie podwodne, żeby zdobyć pieniądze na studia. Pomaga mu w tym przyjaciel Peter Buck. Restauracja szybko zdobywa popularność, otwierają się kolejne lokale a nazwa zostaje skrócona do SUBWAY®. Kolejne lata są pasmem sukcesów, powstaje system franczyzowy, dzięki któremu sieć rozwija się błyskawicznie.

Restauracje SUBWAY® słyną z amerykańskich sandwiczy przyrządzanych na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniem. Sandwicze komponowane są ze świeżych warzyw, mięs i wędlin, na świeżo wypiekanym pieczywie. Ten wyjątkowy koncept przez lata zyskał miłośników na całym globie. Dziś sieć SUBWAY® liczy ponad 44 000 restauracji w 108 krajach i jest największą siecią restauracji na świecie. Pierwsza restauracja SUBWAY® w Polsce powstała w 2000 r. w Warszawie, w okolicy Giełdy Papierów Wartościowych. Obecnie sieć liczy ponad 100 punktów w całym kraju.