Obiad w 15 minut! Wielka akcja z Joanną Przetakiewicz

2020-03-19 14:04

Koronawirus zatrzymał w domach tysiące ludzi. Również celebrytów. Popularna instagramerka Joanna Przetakiewicz skierowała do czytelników Super Expressu apel, aby pomogli takim ludziom, jak ona. Ludziom, którzy nie umieją gotować, a teraz zdani są tylko na siebie. Jeśli umiesz gotować, możesz im pomóc. Jak?  Przyślij do nas przepis na danie gotowe w 15 minut.   

Obiad w 15 minut! Wielka akcja z Joanną Przetakiewicz
Autor: Super Express Umiesz gotować? Pomóż Joannie Przetakiewicz w nauce gotowania

Joanna Przetakiewcz skierowała do czytelników Super Expressu apel: „Cześć Kochani, pozdrawiam wszystkich czytelników «Super Expressu». Bardzo proszę: NAUCZCIE MNIE GOTOWAĆ! Przesyłajcie proste, fajne przepisy - do 15 minut. Jak już pewnie niektórzy wiedzą, nie mam zielonego pojęcia o gotowaniu, natomiast uwielbiam jeść. Kto podejmuje się wyzwania?

Podczas przymusowej izolacji, umiejętność gotowania okazuje się bardzo przydatna. W czasie epidemii skazani jesteśmy tylko na siebie. Zamknięte jadłodajnie, restauracje, puby i kawiarnie. Tylko nieliczne punkty gastronomii sprzedają na wynos. Poza tym jedzenie poza domem to zawsze większy koszt. Co zatem robić?

Najprościej to zacząć uczyć się gotować. Ale jak to zrobić, gdy nic się nie umie? Gotować proste i szybkie dania. Joanna Przetakiewicz zwraca się do was z prośbą o przepisy na dania, które są łatwe i można je przygotować w 15 minut. Dania dla początkujących kucharzy i kucharek. Niezbyt skomplikowane i z łatwo dostępnych składników. Dania, które można przygotować ze zgromadzonych zapasów.

Dlatego prosimy was, podzielcie się swoim doświadczeniem i przyślijcie swoje wypróbowane przepisy na dania gotowe w 15 minut. Pomóżcie Joannie Przetakiewicz i innym, którzy siedzą w domach z powodu koronawirusa. Pomóżcie ludziom, którzy nie umieją gotować.

Przepisy ślijcie na adres beszamel@grupazpr.pl

Spośród nadesłanych propozycji redakcja Beszamel.pl wybierze najlepsze przepisy. Zwycięskie przepisy zostaną opublikowane w serwisie Beszamel.pl

Umiesz gotować? Pomóż innym!

#RazemPrzeciwKoronawirusowi #15minut #koronawirus #koronawiruspolska #koronowiruswpolsce #zostanwdomu #ZostańmyWDomu

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE