Lato z produktami Henryka Kani! KONKURS! [WYNIKI]

2018-08-13 12:05

Parówki i delikatne wędliny uwielbiają dzieci w każdym wieku. Doskonałe na śniadanie, świetne w podróży, idealne na pikniku. A ty gdzie zabierzesz produkty Henryka Kani w tym roku? Do lasu, w góry, czy nad morze?

Parówki dla dzieci Henryk Kania
Autor: mat. pras. Henryk Kania

Weź parówki lub inne produkty Henryka Kani w drogę i przyślij zdjęcie z najbardziej niecodziennego, najbardziej wakacyjnego miejsca, gdzie je jadłeś.  Może dotrzesz do Else w Arendelle? Zjesz podwieczorek z Olafem? Sprawdzisz, jak smakują parówki w pałacu Anny na Lodowym Wierchu? Czy to będzie w Morągu, rurociągu, czy pociągu zajadaj parówki i pstrykaj fotki. Zdjęcia ślij pod adres beszamel@grupazpr.pl

Fundatorem nagród w konkursie „Lato z produktami Henryka Kani!” jest marka Henryk Kania.

Konkurs trwa od 6.07.2018 do 9.08.2018. Wyniki ogłosimy 10.08.2018

Zapoznaj się z regulaminem

Wędliny od Henryka Kani z logo Disney’a stworzono specjalnie z myślą o dzieciach. Uwielbiane postacie z bajki „Kraina Lodu” oraz unikalna na rynku jakość produktów, zachęcają by sięgnąć po dziecięce przysmaki od Henryka Kani. Wysoka zawartość mięsa oraz krótka lista składników, bez konserwantów, bez glutenu i bez fosforanów, przekonują do zakupu. W ofercie znajdują się parówki z szynki, schab delikatny oraz polędwica drobiowa.

Cena ok. 5 zł za  opakowanie.

W konkursie do wygrania 10 pudełek termoizolacyjnych, zawierających: wyroby wędliniarskie z logo Disney, książka kucharska Disney Kitchen oraz gadżety Henryk Kania i Disney.

Wyniki konkursu

Nie da się ukryć, że zadania konkursowe było trudne. Bo parówki choć smaczne, nie są specjalnie fotogeniczne. A jednak po raz kolejny nas zaskoczyliście przysyłając dowcipne i kreatywne fotografie z ulubioną wędliną Polaków. Parówki przecie lubią wszyscy! Szczególnie te od Mistrza Kani. 

Pisaliście, że często parówki znikały, nim zdążyliście uruchomić aparat fotograficzny. Doskonale to rozumiemy. Informowaliście, że seria produktów dla dzieci Disney Kitchen z bohaterami "Gorączki lodu" nie jest dostępna w całej Polsce. Przekazaliśmy Wasze uwagi producentowi. 

Gratulujemy pomysłów i inwencji. Wybór był trudny. Ostatecznie decydowała jakość zdjęcia. Żałowaliśmy, że nie mamy więcej nagród. Bo wszystkie zdjęcia bardzo nam się podobały. 

Oto lista zwycięzców, 10 szczęśliwców:

Wszystkim autorom zdjęć dziękujemy. Nagrodzonym gratulujemy! I zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie. 

Katarzyna Kuliś

Justyna Kopka 

Katarzyna Marzantowicz

Cezary Płoński 

Justyna Dąbek

Iza Kwiatkowa

Grzegorz Kubuj

Radosław Surmacz

Alicja Mańka

Karolina Sikorska

Moda dla kobiet bez przepłacania! Sprawdź wszystkie rabaty i promocje na ORSAY promocje.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE