Kuchnia dla całej rodziny - 100 przepisów Kamili Szczawińskiej

2017-01-18 17:48

Kuchnia dla całej rodziny to najnowsza książka znanej modelki i pschodietetyka, w której autorka dzieli się z czytelnikami 100 przepisami na pełnowartościowe śniadania, obiady, kolacje i przekąski dla całej rodziny. Sprawdź, dlaczego warto ją przeczytać.

Kuchnia dla całej rodziny - 100 przepisów Kamili Szczawińskiej
Autor: mat. prasowe Edipresse Książki 100 przepisów na rodzinne posiłki.

Co znajdziemy w książce Kamili Szczawińskiej?

Kamila Szczawińska jest sławną modelką, która pracowała dla Diora, Chanel czy Gucciego. W swojej debiutanckiej książce "Kuchnia dla całej rodziny" podkreśla, że jej szczupła sylwetka to efekt miłości do jedzenia, a nie drakońskich diet. wyjaśnia, że zamiłowanie do jedzenia wyniosła z domu, gdzie dostała od mamy solidną szkołę zdrowego i tradycyjnego gotowania.

"Kuchnia dla całej rodziny" to publikacja, która zawiera oryginalne przepisy na dania, które Kamila szczawińska przygotowuje dla swojego męża i synów.W książce nie zabraknie również pomysłów na lemoniadę, koktajle oraz liczne zupy, a to wszystko przygotowane ze zdrowych, sezonowych produktów.

Na podstawie mat. pras. Edipresse.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE