Jest ogień! Czarny Tank Burger w ofercie Burger King!

2017-10-19 15:19

Burger King Polska nawiązał współpracę z producentem jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie – World of Tanks. Z tej okazji od 17 października we wszystkich restauracjach sieci w Polsce można spróbować absolutnej nowości – Tank Burgera w czarnej bułce. Do każdego czarnego burgera dołączana jest zdrapka z kodami do gry World of Tanks PC.

Jest ogień! Czarny Tank Burger w ofercie Burger King!
Autor: Materiały prasowe Burger King Czarny Tank Burger w limitowanej ofercie Burger Kinga to klasyka gatunku. 

Tank Burger to 100% wołowina zatopiona w sosie BBQ i majonezie, z dodatkiem żółtego sera oraz świeżych warzyw. Wszystko to w objęciach ekstremalnie czarnej bułki daje wystrzałowe połączenie, które powinno przypaść do gustu miłośnikom ciężkich maszyn. Co jeszcze łączy Burger King i World of Tanks? Ogień! Burger King grilluje swoją wołowinę na ogniu, a w grze wydobywa się on z luf wraz z wystrzelonymi pociskami.

Nowy burger w czarnej bułce dostępny jest od 17 października we wszystkich restauracjach Burger King na terenie kraju. W cenie 15,95 zł dostaniemy efektownego czarnego burgera oraz bonus w postaci zdrapki z kodami do gry. Gamerów z pewnością ucieszy informacja, że każda zdrapka wygrywa. Do zgarnięcia są dwa rodzaje nagród: kod zaproszeniowy dla nowych graczy oraz bonus dla już zarejestrowanych w grze. Na wirtualnych czołgistów czekają kody zawierające złoto, dni premium, wypożyczenie i zniżki na czołgi T26E4 SuperPershing, T-54 first prototype oraz możliwość zdobycia na własność polskiej Pantery „Pudel” i kultowego „Rudego” znanego z serialu „Czterej Pancerni i Pies”.

Więcej szczegółów na www.TankBurger.pl oraz na zdrapkach!

Życzymy smacznego! Do boju!

O BURGER KING®

Założony w 1954 roku BURGER KING® jest drugą co do wielkości siecią restauracji typu fast food na świecie. BURGER KING® - HOME OF THE WHOPPER®, działa w około 15 000 miejsc, obsługując przy tym ponad 11 milionów klientów dziennie w blisko 100 krajach. Blisko 100% restauracji BURGER KING® jest własnością zarządzaną przez niezależnych franczyzobiorców, z których wielu prowadzi rodzinną działalność od dziesięcioleci.

Więcej informacji na: www.burgerking.pl, www.facebook.com/BurgerKingPolska