Akcja CIN&CIN i Avon - kobieca przyjemność w podwójnym wymiarze

2018-10-02 10:39

W nowej odsłonie akcji Lubię tak łączą siły CIN&CIN - marka win uwielbiana przez Polki i Avon - jedna z ulubionych firm kosmetycznych kobiet na całym świecie. – Feminizm przyjemności to nie tylko wieczór z winem i przyjaciółmi. To również dobre samopoczucie, poczucie piękna i pewność siebie – podkreślają organizatorzy kampanii. 

Cin&Cin_Avon_promocja_20181.jpg
Autor: mat. pras. CIN&CIN Feminizm przyjemności to dobre samopoczucie, poczucie piękna i pewność siebie

Startuje nowa akcji CIN&CIN Lubię tak. Tym razem znana marka win - ekspert od przyjemności zaprosił do współpracy konsultantki Avon, które znają się na mocnych stronach kobiety. Dzięki wspólnej akcji przy zakupie każdej butelki CIN&CIN otrzymamy kod na 30-procentowy rabat w sklepie online Avon. Dodatkowo, w rozpoczynającym się konkursie można wygrać aż 100 voucherów o wartości 200 zł na zakupy w sklepie online Avon. Półroczna akcja rozpoczęła się 1 października.

Teraz już wiadomo od czego najlepiej zacząć niezapomniany wieczór w „babskim” gronie. Oczywiście - od niezobowiązującego, domowego before party. Kosmetyki, moda, urodowe triki, dobra muzyka i orzeźwiające wino, np. CIN&CIN Prosecco – to idealny początek imprezowej nocy, prawdziwy przedsmak ekscytującej zabawy. To również świetny pretekst do wspólnych makijażowych szaleństw. Z CIN&CIN i Avon jeszcze łatwiej skompletujesz idealny zestaw na wiele takich domówek. Te najlepsze są oczywiście bez okazji!

- CIN&CIN to ekspert od przyjemności – mówi Agata Domaradzka, dyrektor marketingu AMBRA S.A. - Towarzyszy kobietom w chwilach, kiedy chcą się zrelaksować, poczuć dobrze, cieszyć wspólnym czasem spędzanym z przyjaciółkami. Znamy kobiety i wiemy, jak wiele radości dają im spotkania w „babskim” gronie, zwłaszcza te spontaniczne. Dzięki wspólnej akcji z Avon mamy jeszcze ciekawszy pomysł na takie popołudnie czy wieczór. Wino i kosmetyki to kobieca przyjemność w podwójnym wymiarze. Zachęcamy i inspirujemy, by każda z nas zadbała o przyjemność dla siebie i swoich przyjaciółek.

Szczegółowe informacje na temat promocji i konkursu znaleźć można na stronie https://lubietakcincin.pl i Facebooku https://www.facebook.com/CINandCIN/

#lubietak #cincinlubietak #cincin #cincinwino

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE