15 przepisów na jabłka z Lidla za półdarmo

15 przepisów na jabłka z Lidla za półdarmo
Autor: Shutterstock.com W Lidlu jabłka odmiany Ligol za 1,49 zł/1 kg już od czwartku 14.10

Jabłka z tegorocznych zbiorów to najsmaczniejszy owoc jesieni. Polskie jabłka prosto z sadu kupicie w Lidl Polska w promocji -57%. Jabłka odmiany Ligol za 1,49 zł/1 kg już od czwartku 14.10 do wyczerpania zapasów. Spradź, co można zrobić z jabłek za półdarmo.

Promocja na jabłka odmiany Ligol prosto ze skrzyń będzie obowiązywać we wszystkich sklepach sieci już od czwartku, 14.10, do wyczerpania zapasów (-57%, 1,49 zł/1 kg, *cena regularna 3,49 zł). Jabłka sprzedawane będą w 300-kilogramowych skrzyniach, których sadownicy używają w swojej codziennej pracy oraz podczas magazynowania. Dzięki temu klient będzie miał dostęp do świeżych, polskich owoców „prosto z drzewa”, niekiedy z gałązkami. Natomiast sadownik zapewni produkt w łatwy sposób, bez dodatkowych czynności, oszczędzając koszty i czas. W ubiegłym roku sieć wprowadziła po raz pierwszy sprzedaż ze skrzyń. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów. 

Ligol to odmiana, która charakteryzuje się zieloną, błyszczącą i gładką skórką, w znacznym stopniu pokrytą czerwonym rumieńcem. Natomiast miąższ jest kremowy, soczysty, jędrny, aromatyczny i o słodko-kwaskowatym smaku oraz wyraźnym aromacie. Wszystkie jabłka dostępne w sklepach Lidl Polska pochodzą z polskich sadów – posiadają oznaczenie „Produkt polski”. Owoce sprzedawane w skrzyniach pojawiły się w sklepach Lidl Polska po raz pierwszy w zeszłym sezonie. Spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów. Taki sposób pakowania pozwala na mniejsze zużycie papieru, ponieważ skrzynie są wielokrotnego użytku. Co więcej, jest to działanie wspierające zero waste. Jabłka mogą wyglądać nieperfekcyjnie, są niesortowane, niekiedy z elementami liści i gałązek, ale w pełni wartościowe i pyszne. Można je przeznaczyć na przetwory, upiec z nimi ciasta lub po prostu zjeść na surowo.

Jabłka odmiany ligol będą dostępne we wszystkich sklepach Lidl Polska od czwartku, 14.10, do wyczerpania zapasów w promocyjnej cenie -57%, 1,49 zł/1 kg (cena regularna 3,49 zł).

Zobacz GALERIĘ przepisów, co można zrobić z jabłek:

Beszamel: Jabłka - Dlaczego są zdrowe, czemu warto jeść jabłka?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE